Зеленський хоче звільнити Баканова з посади керівника СБУ – Politico

1464

Президент Володимир Зеленський планує звільнити Івана Баканова з посади голови Служби безпеки України (СБУ). Причиною нібито стала низка невдалих операцій СБУ, а також втрата Херсона через зрадника – співробітника СБУ.

Про це повідомляє американське видання Politico з посиланням на власні джерела, – пише Слово і діло.

Згідно з даними видання, Баканов, як стверджують автори матеріалу, потрапив у немилість до Зеленського через невдачі початкового етапу війни, в тому числі через втрату Херсона та півдня України в результаті зради. Кілька чиновників, наближених до президента, а також неназваний західний дипломат, який консультував уряд України з питання реформ, заявили виданню, що Зеленський має намір замінити Баканова на кого-небудь, хто більш підходить для керівництва СБУ.

При цьому, заявляє видання, після 24 лютого Баканов, знову ж таки за даними джерел, потрапив під хвилю критики чиновників Офісу президента через те, що не зміг впоратися з викликами воєнного часу.

Нагадаємо, що Олексій Арестович 21 червня назвав причину падіння Херсона і швидкого захоплення російськими окупантами півдня країни. За його словами, причиною стала зрада; так, начальник Херсонської ТрО перейшов на бік окупантів, а ще в березні заарештували заступника голови УСБУ в Херсонській області, начальника Антитерористичного центру Ігоря Садохіна – саме він передавав дані про систему мінних полів, про систему оборони ЗСУ в цілому і навіть наводив російську авіацію на українські підрозділи.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини