“Зеленський йтиме по Кривому Рогу і пішоходи казатимуть таке” – офіцер ЗСУ, який назвав президента “ло**рою”

156

Майор ЗСУ Роман Ковальов розповів, чому написав негативний допис про президента Зеленського.

Про це він сказав в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV.

“Я не казав, що президент є “ло**ра”. Я спрогнозував, що якщо така політика продовжиться. Я не можу обговорювати дії Головнокомандуючого, Володимир Зеленський для мене ще й президент. Цей пост написаний не військовослужбовцем, а громадянином України і в ньому я зробив припущення”, – сказав він.

Він його написав після того, як побачив у новинах, що місцева влада не змогла своєчасно надати документи, аби придбати ліки, які необхідні важкохворим.

“Непрофесійність цих людей ставить чиєсь життя на межу смерті. Це мене настільки обурило, що я написав пост, в якому я просто закликаю Зеленського, що в нього не вийшло. Я написав, що якщо так і буде далі, то колись він йтиме по вулиці міста Кривий Ріг і йому будуть пішоходи казати такі слова. Це мої припущення”, – сказав Ковальов.

Нагадаємо, в ЗСУ за фактом допису в соцмережах майора з відділу інформаційної протидії оперативного управління штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ провели розслідування та оголосили “сувору догану”.

Редакція може не поділяти тексти та(або) погляди авторів і не несе відповідальність за їхні матеріали. Також редакція не несе відповідальності за коментарі, які розміщені в соціальних мережах під інформаційними матеріалами редакції.