Зеленський звернувся до поляків і пропонує Дуді й Туску зустрітися на кордоні

348

Польські фермери продовжують блокування кордону з Україною. Зеленський запросив Дуду і Туска разом із ним приїхати до мітингувальників, аби врегулювати конфлікт.

21 лютого президент записав відеозвернення до поляків. У ньому глава держави розповів своє бачення розв’язання проблеми блокади на спільному кордоні, – пише 24 канал.

Зустріч на кордоні

Зеленський повідомив, що доручив уряду найближчим часом, до 24 лютого, бути на кордоні між Україною та Польщею. Президент запросив Анджея Дуду та Дональда Туска долучитися до врегулювання проблеми, а саме якомога швидше приїхати до кордону і підтримати діалог.

Зеленський зазначив, що це важливо для національної безпеки обох країн, а тому не варто затягувати зустріч.

Я готовий бути також на кордоні разом із нашим урядом, – заявив президент.

Крім того, глава держави висловив побажання, аби у зустрічі взяв участь представник Єврокомісії. Оскільки це фундаментальний інтерес ЄС – зберегти єдність у Європі.

Досить Москви на наших землях. Досить непорозумінь, – закликав Зеленський.

Зеленський згадав за солідарність

Український лідер нагадав, що слово “солідарність” вже змінило історію Європи на краще, зокрема тоді, коли світ об’єднався і підтримав Україну, яка зазнала цинічного нападу Росії. Зеленський зауважив, що його країна завжди памʼятатиме польський вибір, зроблений 24 лютого.

Це був вибір на користь спільної сили… Мільйони поляків були й залишаються з нами – і серцем, і справою. І я вдячний їм усім. І я вдячний усім зараз, хто не мовчить і підтримує справедливе рішення заради наших спільних інтересів, – наголосив глава держави.

Він зазначив, що для нашої держави дуже важливі відносини із Польщею, зокрема оборонна та політична співпраця.

Україна прагне спільно та справедливо розв’язати ситуацію на кордоні – абсолютно прагматично, – заявив Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини