Зеленський – загроза для Кремля: у ГУР прокоментували замах на президента

422

Вчора стало відомо, що у Польщі затримали чоловіка, який готував замах на президента України за вказівкою російських спецслужб. У ГУР кажуть, що не варто дивуватися таким діям Москви.

На початку весни 2024 року глава держави заявляв, що його намагалися вбити понад 10 разів, – пише 24 канал

Кремль боїться

За словами представника ГУР Андрія Юсова, той факт, що Кремль не полишає намагань фізично знищити українських високопосадовців, зокрема лідера Володимира Зеленського, свідчить про те, що у Москві вважають їх серйозною загрозою для себе.

Юсов підкреслив, що подібні дії Росії зайвий раз демонструють світові, що Україна воює не із “цивілізованим” суперником, а країною – терористкою, яка не цурається жодних методів.

Нагадаємо, що вчора СБУ повідомила про затримання чоловіка, який хотів здійснити замах на Зеленського.

Зловмисник виявився громадянином Польщі, якого завербувало російське ГРУ. Його завдання полягало у тому, аби збирати та передавати Москві інформацію про безпеку аеропорту Жешув – Ясьонка, аби російські спецслужби могли вчинити замах на Зеленського під час його відвідин Польщі.

Водночас СБУ та Офіс генпрокурора розгадали наміри ворога та попередили польських колег, які затримали агента країни – агресорки.

Тим часом у Путіна відмовилися пояснювати цей інцидент. Прессекретар російського диктатора Дмітрій Пєсков заявив, що Кремль не дає коментарів із цього питання.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини