Зеленський назвав співвідношення втрат України та Росії в боях на Харківщині

483

Сили оборони зупинили окупантів на Харківщині. Наші воїни завдають ворогу величезних втрат. Захисники проводять контрнаступальні дії.

Яке співвідношення втрат української та російської армії в боях на Харківщині, в інтерв’ю розповів Володимир Зеленський. Президент наголосив, що Путіну абсолютно начхати на людські життя, – пише 24 канал.

“1 до 8”

Зеленський наголосив, що російському диктатору абсолютно наплювати на людські життя. Мало того, Путіну начхати на те, хто якою мовою говорить. Йому плювати на своїх людей, як цивільних, так і військових.

Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи більше ніж два тижні тому, закінчився військовими жертвами 1 до 8. Один українець на вісім росіян, – заявив президент.

Також український президент риторично запитав: чи десь там дається ця статистика, Путіну цікаві чи ні? Голова нашої держави зауважив, що до цього тижня з боку Росії було близько 2 – 3 тисяч жертв: він постійно отримує аналітику про вбивство російських військових.

“2 – 3 тисячі сімей втратили своїх дітей. Та йому зовсім начхати. Путін у цей час у лазні перебуває чи де він там — у СПА, який показували не один раз? Він тим часом займається зовсім другим. Але ручки свої маленькі не відмиє, звичайно, від всього цього кровопролиття”, – наголосив Зеленський.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини