“Зелені чоловічки” штовхали і погрожували”: український телеведучий – про втечу його сестри з Криму

762

Український телеведучий “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін розповів, як у 2014 році його рідна сестра Тетяна тікала з окупованого Криму. Як виявилося, одного разу “зелені чоловічки” накинулися на дівчину зі зброєю.

Тоді в неї стали вимагати паспорт, а у відповідь на запитання, чому їхні документи червоного кольору, їй стали погрожувати і штовхати, передає Обозреватель з посиланням на 1+1.

Як стало відомо, на початку березня 2014 року Тетяна Сенічкіна йшла на співбесіду в пошуках роботи і біля військової частини помітила “зелених чоловічків” зі зброєю. Дівчина тоді не розуміла, що відбувається, і вирішила зупинитися та подивитися.

Потім вона дістала телефон, щоб почитати новини, але в цей момент невідомі чоловіки накинулися на неї і стали вимагати показати паспорт. Те саме зажадала і Тетяна, а опісля вирішила поцікавитися, чому їхні документи червоного кольору.

“І мене почали штовхати, погрожувати. Через кілька місяців, коли була вагітна, точно знала, що ставати на облік ні в Севастополі, ні в Криму ні за що не буду, оскільки в усі лікарні Севастополя вже завезли лікарів із червоними паспортами. Страх за здоров’я малюка і своє лякав”, – розповіла сестра ведучого.

У підсумку Тетяні з сім’єю довелося виїхати до Черкас.