Збірну Росії освистали на порожній арені на Олімпіадi-2020 (відео)

2579

Жіночу збірну Росії з волейболу освистали під час матчу Олімпіади-2020 проти команди Бразилії. Інцидент трапився в чвертьфіналі на волейбольнiй арені “Аріаке” в Токіо.

Через коронавіруснi обмеження всі змагання на Іграх в Японії проходять без глядачів, проте члени офіційних делегацій мають право відвідувати поєдинки, передає Обозреватель.

Кілька співробітників збірної Бразилії отримали місця в перших рядах й у вирішальному сеті супроводжували подачі росіянок свистом і гулом. Зазначимо, що за правилами офіційним особам, присутнім на ОІ-2020 року, дозволяється лише плескати.

Сам матч завершився поразкою росіянок із рахунком 1:3. Незважаючи на виграний стартовий сет, Росія не змогла на рівних поборотися із фаворитками. У півфіналi Бразилія битиметься з Південною Кореєю. Другий півфінал: Сербія – США.