Засуджених корупціонерів можуть мобілізувати: що пропонують народні депутати

320

В Україні міркують над тим, як можна поповнити лави Сил оборони нашої держави. Серед однієї з ініціатив – дозволити мобілізувати засуджених корупціонерів.

Про це в ефірі “Ми Україна” заявила голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк. Вона зазначила, що відповідну пропозицію зробив антикорупційний комітет Верховної Ради України, – пише 24 канал.

Хочуть, щоб корупціонери служили за згодою

За словами Олени Шуляк, відповідні правки можуть з’явитися до другого читання. Вона зауважила, що основними органами влади, які допомагали та були активно залученими у написання відповідного законопроєкту, були Міністерство юстиції, Міністерство оборони та Генеральний штаб.

Тому є відповідна статистика – це тисячі засуджених, які в разі добровільної згоди зможуть долучитися до оборони країни. Зараз є пропозиція від антикорупційного комітету стосовно того, чи зможуть корупціонери за згодою служити і бути мобілізованими, – зазначила Шуляк.

Нагадаймо, що 11 квітня Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт про мобілізацію. За нього віддали свої голоси 283 народні обранці.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини