“Зараз лідером в Україні є не влада, а Байден. Раніше лідерство утримував Путін” – нардеп Роман Лозинський

986

Зеленський як був слабким керівником, так і залишається, хоч і потрохи трансформується в бік правильних рішень.

Про це зазначив народний депутат України (фракція “Голос”) Роман Лозинський, повідомляє “Еспресо.Захід“.

“Для того, щоб стати лідером у регіоні, нам нарешті потрібне однозначне лідерство всередині країни. Але, на жаль, ця слабка позиція з моменту “треба дивитись в очі”, “нужна панять”, “треба просто перестати стріляти” залишається. Ця слабка позиція теперішніх політичних лідерів змінюється, але все одно залишається слабкою.

Відтак зараз лідерство в Україні (навіть не знаю, добре це чи погано) займає Байден. Колись таким лідером був Путін – і те, що все змінилося, для нього стало величезним ударом. Бо навіть найменший успіх держави Україна – це величезний удар по системі, яку вибудовує і хоче поширювати на інші держави лідер Кремля”, – вважає політик.

Він наголосив, що Путін зараз у складній ситуації, в яку його ставлять прийдешні осінні вибори у Держдуму й активна позиція президента США:

“Важливою датою в Росії буде вересень, коли відбудуться вибори до Держдуми. І ця дата дуже сильно тисне на Путіна, бо його позиції зараз слабкі, як ніколи раніше. Люди незадоволені через стан економіки, рівень життя й боротьбу з пандемією. У Росії насправді велика катастрофа. І якщо США зараз введуть черговий раунд економічних санкцій, якщо введуть заборону на експорт обладнання для нафтохімічної промисловості, якщо відключать SWIFT чи ще щось дуже чутливе – то це буде шалений удар по тих галузях і людях, що є ядром підтримки режиму Путіна. А втратити контроль над ситуацією і суспільством напередодні виборів – це може стати початком кінця господаря Кремля”.

“Маємо простий приклад, коли Туреччина підтримала Україну на крайніх публічних консультаціях щодо Криму. Путін відразу вирішив закрити авіасполучення з ними – фактично покарати Туреччину за її позицію. Але першими, хто відчув цей удар, стали майже півмільйона російських туристів, які збиралися на відпочинок. І вони зараз піднімають бунт проти влади. А це середній клас, ті, що працюють і мають кошти на відпочинок. Що вже казати про тих, кому не вистачає і на харчі – вони фактично цілком не задоволені владою Путіна”, – додав нардеп.

Тому, на його переконання, лідерство Байдена в регіоні і те, що він пообіцяв Путіну зустрітися з ним влітку, фактично поставили Путіна “в розтяжку”.

“Якщо він піде на загострення, то його чекають нові санкції, які ще більше послаблять позицію російської влади. Власне, ці багатоходівки Байдена (але, на жаль, не нашої влади) дозволяють нам ставати лідером в регіоні”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини