Залишають по собі бруд і руїни: у мережі показали, як виглядає будинок українців, у якому жили російські окупанти (відео)

628

У мережі показали, в якому стані залишився будинок українців, який незаконно захопили військові РФ. Солдати країни-агресорки перевернули абсолютно все догори дном і розкидали по підлозі речей та сміття настільки багато, що по кімнатах було складно пересуватися.

Відповідне відео було зняте на деокупованій території нашої країни. Конкретний населений пункт не уточнюється. Роликом поділилася пресслужба Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача ЗСУ на своєму Telegram-каналі “СтратКом ЗСУ, – пише Оbozrevatel

Будинок, де жили солдати ЗС РФ

Як виглядає житло, яке захопили окупанти

У цьому будинку раніше мешкали російські загарбники. Вони покинули дім у жахливому вигляді. Людина, яка знімала все на відео, насилу йшла коридором, їй доводилося наступати на розкидані речі.

Абсолютно кожна кімната стала більше схожою на сміттєзвалище. Можна припустити, що окупанти спеціально знищили майно мирних жителів.

У кожній кімнаті – гори сміття

Загарбники цілеспрямовано знищували майно цивільних

Загарбники цілеспрямовано знищували майно цивільних

“Вони звикли так жити, тому можете собі уявити, як вони живуть у своїх норах у себе на болотах”, – написав автор Telegram-спільноти.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини