Загинув заступник командира УДА Андрій Гергерт (комбат “Червень”)

549

У суботу, 1 серпня, після тривалої хвороби помер заступник командира Української добровольчої армії, комбат 8-го окремого батальйону “Аратта” Андрій Гергерт (“Червень”). Про це йдеться у повідомленні на сторінці батальйону в Facebook.

Про це пише 5 канал

Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце нашого Комбата Друга Червня Andriy…

Gepostet von Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії am Samstag, 1. August 2020

“Дорогі побратими, друзі, патріоти України, з сумом повідомляємо, що зупинилось серце Андрія Гергерта. Українська земля втратила великого сина, відважного воїна, відданого батька та люблячого чоловіка. Небесний батальйон доповнив ще один Герой України, який віддано захищав незалежність Батьківщини. Просимо всіх молитвою згадати Комбата, який довгий час боровся ще й з особистим ворогом – важкою хворобою”, – мовиться у повідомленні.

Як повідомив в Facebook міський голова Львова Андрій Садовий, причиною смерті стало онкологічне захворювання.

Щойно стало відомо, що від важкої хвороби помер заступник командира Української добровольчої армії Андрій Гергерт….

Gepostet von Андрій Садовий am Samstag, 1. August 2020

Андрій Гергерт нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня “за особисту мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”. Має дружину і четверо дітей. Раніше ветерану поставили діагноз – рак шлунку. Він лікувався у Австрії, у Києві та Львові, але хвороба прогресувала.