Загинули, прикриваючи один одного: у Вінниці попрощались з вояками, які були найкращими друзями

679

Вінниця віддала останню шану 23-річним Артему Іванішину та Вадиму Кондратюку. Вони загинули на війні, захищаючи Україну.

Сотні вінничан на колінах зустріли тіла Героїв, що повернулися додому на щитах. Артем та Вадим, добровольці штурмової бригади “Лють”, були не лише побратимами, а й найкращими друзями у мирному житті, – пише 24 канал.

“Нога в ногу” до останнього подиху

Дружба бійців та відданість один одному не знала меж, аж до трагічного 14 лютого, коли під час аеророзвідки біля Бахмута вони були смертельно поранені: “Все життя йшли нога в ногу, на службі були разом, у підрозділі разом, на жаль разом і загинули як герої”, – розповідає побратим Владислав Колісник.

Вони були прикладом для інших, і їхня втрата дуже болісна. Це справжні патріоти країни, це ті, хто прийшли міняти, визволяти країну, ми втратили насамперед друзів. До того ж це для бригади “Лють” дуже велика втрата,
– додає заступник командира полку “Цунамі” Сергій Романчук.

Артем та Вадим пішли на війну одночасно, спочатку до тероборони, а згодом стали операторами дронів у бригаді “Лють”. Вони були “очима” своїх побратимів, знищуючи ворожу техніку та живу силу ворога.

“Оскільки ми служимо на найважчому напрямку, там ворог зосереджує свої сили, щоб знищити наші очі, щоб ми не могли вести свої дії”, – стверджує Романчук.

Поховали Героїв на Алеї слави. Після прощання з бійцями їхні побратими повернулись на позиції, аби продовжити боротьбу і помститись ворогові.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини