“Забудьте про традиції, якщо не хочете, щоб ваші діти наступної Пасхи приходили до вас на цвинтap” – Портников

1711
Портников
Портников

Віталій Портников заявив, що влада повинна застерегти українців від святкування Великодня та інших релігійних свят, аби запобігти високій cмepтнocтi від коронавірусу.

Світлина від Віталія Портникова.Про це Портников заявив у програмі “Суботній політклуб” на Еспресо.TV.

Він закликав утриматися від святкування Пасхи та дотримання традицій, особливо у маленьких містах, де медицина розвинена набагато гірше.

“Утримайтеся від святкування Пасхи та інших релігійних свят, які можуть стати епідеміологічною бoмoою. В маленьких містечках це завжди величезна традиція. Забудьте про ці традиції, якщо не хочете, щоб ваші діти наступної Пасхи приходили до вас на цвинтap. Це дуже прості речі і вони дуже реальні. Ті, хто не утримується від великих святкувань цього року, наступного року можуть зустрічати своїх родичів та близьких вже у мoгилax. Це теж реальність, про яку влада має сказати”, – сказав Портников.

За його словами, він дуже не хотів би, аби в Україні повторилася ситуація, яка склалася у Південній Європі.

“Я дуже не хотів би, щоб у нас була така масова смepтнiсть, як у країнах Південної Європи. Але це потребує не тільки ефективної, прозорої урядової політики, але й розумінням населенням того факту, що у маленьких містечках, селах, та й у великих містах, вам ніхто не зможе допомогти”, – сказав Портников.