Забрали з вокзалу у ТЦК: яка доля футболіста Хуста через місяць після інциденту

1236

Головний тренер ФК Хуст Володимир Циткін розкрив деталі інциденту, який стався з їх футболістом близько місяця тому. Зокрема він прокоментував, де наразі перебуває гравець.

7 травня гравця закарпатського Хуста Миколу Сираша зупинили на міському вокзалі, після чого доставили до ТЦК. У клубі тоді оскаржили дії ТЦК та заявили, що гравець не підлягав мобілізації через вік, оскільки закон ще не набрав чинності, – пише 24 канал.

Що сталося з Миколою Сирашем після інциденту на вокзалі
Головний тренер Хуста зазначив, що наразі футболіст перебуває в навчальному центрі.

Микола зараз перебуває в навчальній частині. Намагаємося йому якось допомогти. На нашу думку, один із лідерів Хуста має грати в футбол. Водночас розуміємо ситуацію в країні. Тобто далі буде, як вийде. Поки немає жодної конкретики,
– розповів Циткін.

Також наставник зізнався, що для нього вся ця ситуація стала несподіванкою, оскільки Сираша просто забрали з вулиці і мобілізували. Зокрема він додав, що з футболістом близько доби не було зв’язку і його місце перебування було невідомим.

“Він після затримання зміг написати СМС з чужого телефону вже із Мукачева. Адже його власний гаджет забрали та не віддавали добу. Це протизаконно – відбирати у людини її власність”, – заявив Володимир Циткін.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини