“За свою “історичну роль” Медведчук буде відповідати” – Арсен Аваков

1694

Глава політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук відповідатиме за свою “історичну роль”.

Про це сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков в ефірі програми “Право на владу”. Він також заявив, що для введення санкцій проти телеканалів Медведчука є серйозні підстави, – пише obozrevatel.

Глава МВС підкреслив, що у держави є право, закріплене в Конституції України, рішенням РНБО запроваджувати санкції.

“Я хочу нагадати всім присутнім – у нас триває війна сьомий рік. Не тільки свистять кулі й рвуться міни, лише цього тижня загинуло декілька наших воїнів, але йде війна в інформаційному полі. Тому, коли президент Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення РНБО, я це цілковито підтримав. У нього вистачило законних підстав та політичної волі на таке рішення”, – сказав він.

Аваков заявив, що раніше рішення про вказані санкції не можна було ухвалити, оскільки не було політичної волі.

“Всі ці роки моя позиція була однаковою. За допомогою грошей, які зароблені на окупованих територіях ОРДЛО, фінансується низка наших ЗМІ – це неприпустимо. Я прошу не плутати свободу слова та інформаційну отруту, яку ми отримуємо від держави-агресора”, – наголосив міністр.

“Україна захищається від інформаційної отрути та агресії (РФ. – Ред.). Що стосується матеріалів, які лежать в основі такого рішення (введення санкцій. – Ред.), – матеріали є. На мою думку, вони більш ніж обґрунтовані. Вони спираються на два періоди: один стосується діяльності каналів із 2018 року (тоді фракція “Народного фронту” ініціювала процес введення зазначених санкцій уперше) та фактів, які є зараз і які було подано Службою безпеки”, – уточнив Аваков.

Міністр попередив про небезпеку інформаційної пастки у вимогах про надання доказів, згідно з якими було введено санкції проти зазначених телеканалів.

“Є кримінальний процес, є досудове слідство, засекречені та відкриті матеріали. І вони будуть, безумовно, йти залежно від того, яку тактику обере слідство і прокурор. І ми їх побачимо”, – підкреслив він.

Крім того, санкції були введені на тлі загострення на Донбасі. Президенту Володимиру Зеленському напередодні довелося відправити на передову головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака, нагадав глава МВС. Він також сказав, що “жодного мирного процесу вже немає”.

Скриншот "Право на владу"

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини