” З днем народження, чувак” : батько та вдова Кузьми вперше дали інтерв’ю після загибелі музиканта

4281

Сьогодні, 17 серпня, співаку мало виповнитись 50 років

Повідомляє ТСН

Сьогодні фронтмену гурту “Скрябін” Кузьмі мало б виповнитись 50 років, якби не

Сьогодні в ДТП загинув лідер гурту “Скрябін” Андрій Кузьменко
автокатастрофа, яка три роки тому забрала життя музиканта, йдеться у “Сніданку з 1+1”.

У день народження знаменитого виконавця команда “Сніданку” зняла документальний фільм про Скрябіна під назвою “З днем народження, Чувак”.

“Це в нього починалась з того зустріч: “Ти що, чувак, ти що, не знаєш той анекдот?” Я пам’ятаю, о четвертій ранку подзвонив анекдот розказати про тих, чорні білі вівці, тільки там коротенький, а він мені 20 хвилин розказував”, – поділився спогадами про Кузьму перший продюсер гурту “Скрябін” Тарас Гавриляк.

У фільмі про музиканта розповідають родина та друзі, які теж варилися в українському шоу-бізнесі від початку існування “Скрябіна”.

“Ми навіть не впевнені, чи ми будемо навіть займатися музикою. А їх вже слухала вся країна”, – пригадав фронтмен “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук.

У фільмі глядачам розкажуть, яким сином, чоловіком, батьком і другом був Андрій Кузьменко.

Кузьма з дружиною Світланою Фото з відкритих джерел

Також своїми спогадами про Кузьму поділяться його мати Ольга Михайлівна, учасники першого та другого складу гурту “Скрябін”, лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Кузьми – Олег Турко (Лесик).

​”З днем народження, Чувак” –  не лише документальний фільм, а й музичний. Пісні Кузьми живуть і після його загибелі – навіть більш популярні, ніж за життя музиканта. У стрічці прозвучать кавери на пісні “Скрябіна” у виконанні молодих українських музикантів.

Крім того, спеціально для знімань фільму команда побудувала кімнату спогадів, в якій зібрала старі фотографії, афіші та особисті речі Кузьми, які мали для нього особливе значення.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини