Сергій Притула: Панове, я хотів би, щоб ви отримали інформацію з перших уст. Сьогодні або завтра канал ICTV оприлюднить прес-реліз, який стосується мене, як телеведучого..

18550

Панове, сьогодні або завтра канал ICTV оприлюднить прес-реліз, який стосується мене, як телеведучого. Але я хотів би, щоб ви отримали інформацію з перших уст.

Кілька місяців тому колеги з ICTV попросили мене, як і багатьох інших ведучих холдингу і просто лідерів громадських думок, знятись у промо ролику проекту «Нові лідери». Перепитав, про що проект, придумав текст, приїхав, відзнявся, вийшов зі студії і забувся.

Проте, забути про цей проект не вдалося, позаяк, незабаром його почали «мочити» зі всіх сторін. Ну, по-перше, проект з ініціативи Пінчука, а це вже фол, бо від олігархів нічого доброго не чекають. По-друге, в складі громадської наглядової ради «Нових лідерів» активісти помітили «вушка Льовочкіна», через присутність у раді Єрмолаєва. Єрмолаєв, зрештою, самоусунувся. По-третє, мені на очі регулярно потрапляли статті та пости, де фахівці різного калібру розписували, що цей проект – це щось або «під Вакарчука» або «Озиме покоління 2.0».

Я дивився на то все збоку, пожовуючи поп-корн, і підсміювався над колегами з холдингу, які розробляли телевізійний формат «Нові лідери», бо то дійсно треба мати щастя – проект ще не вийшов на екрани, а його вже з глиною змішали!

Смішно перестало бути рівно в той момент, коли керівництво холдингу в особі панів Бородянського (керує каналом СТБ та усім холдингом StarLightMedia) та Богуцького (керує каналом ICTV) викликали мене на зустріч і урочисто запропонували мені бути ведучим проекту «Нові лідери».

Як дорослий хлопчик я попросив у босів добу на роздуми, сів і розклав усе по поличках:

1. Якщо підняти усі мої інтерв’ю за останніх 5 років, то на запитання «Чим ви будете займатись у майбутньому?» я завжди відповідав, що, переростаючи з роками аудиторію Нового каналу, я бачу перспективу у тому, щоб попрацювати в царині суспільно-політичних програм. Просто я не думав, що перспектива настане так раптово.

2. Я дійсно вважаю, що в країні тотальний брак нових облич у політиці. Одна і та ж колода, за рідкісними виключеннями, тасується з року в рік. Хтось заходить у велику політику прокладаючи шлях грошима, когось у політику заносять хвилі Революцій. А хтось, можливо, потрапить туди завдяки цьому проекту і, дасть Бог, буде не гіршим, а кращим від сучасних політиків. Якщо я маю можливість бути долученим до таких процесів, то гріх змарнувати нагоду. Простіше всього стояти збоку і кричати, що нічого не міняється. Якщо вас турбує, що я буду робити це на каналі Пінчука, то просто нагадаю, що на його каналі (Новий), я працюю вже понад 10 років. Останніх 2 роки підпрацьовую ще й на СТБ. Якщо ви вважаєте, що цей проект має вийти на каналі Ахметова, Коломойського, Фірташа, Порошенка, Садового чи Димінського, то… я поважаю вашу думку ))))).

3. Мені пообіцяли не впливати на мою суб’єктивну думку в кадрі. І це найважливіше! Починаючи з часів «Підйому» на Новому і до національного відбору Євробачення на СТБ, моя робота в контексті суб’єктивного ставлення до процесів та особистостей, які з’являлись у кадрі, ніколи не була цензурована. Можливо тому й проекти мали хороші відгуки у телеаудиторії. Я висловлював свої сумніви керівникам холдингу, мовляв, не впевнений, що мною не спробують маніпулювати. Мій бос обеззброїв мене моєю ж фразою з промо ролика «А ТИ СПРОБУЙ»! Крити я не мав чим. Подивимось, як «по той бік барикади» вміють тримати слово.

4. Мені сказали, кого саме «посунули», щоб запропонувати мені цю посаду. Це був відвертий хабар моєму самолюбству. І це мій особистий виклик показати свою профпридатність на новій ниві. І показати, що на деяких персонах на цій ниві світ клином не зійшовся. Звичайно, що царина розважальних проектів – це моє. Але, вважаючи себе універсальним «бійцем телефронтів», я з великою радістю приймаю цей виклик.

Тепер так! У мене понад 460 000 підписників. І ваша думка для мене надзвичайно важлива. Адже з-поміж полови негативу чи псевдозахоплення у ваших відгуках я часто знаходжу зерна раціональної критики. Тому давайте домовимось таким чином. Я піду попрацюю у новому для себе проекті. На 3-му каналі в межах одного року )). А ви не будете займатись огульною критикою того, що ще не вийшло у ефір. Дочекайтесь початку жовтня. А тоді відірвемось всі. Буду радий вашим думкам та реакціям як щодо проекту загалом, так і щодо моєї роботи ведучим цієї програми.

Дякую за розуміння. До зустрічі на екранах ваших телевізорів у проекті «Нові лідери».

P.S. 4 проекти за рік на Новому, 2 на СТБ, 1 на ICTV. Як ви думаєте, у 2019 мені дадуть вести погоду на М1?!

Джерело Сергій Притула – офіційна сторінка

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини