Wizz Air готується до запуску ще одного рейсу зі Львова

1595

Лоукостер Wizz Air готується до відкриття нового напряму з України. Судячи з непрямих доказів, виявлених користувачем форуму сайту avianews.com, ним може стати рейс Львів-Франкфурт, передає ЦТС.

Так, за словами користувача, який проаналізував код сайту угорської авіакомпанії, при виборі маршруту Львів – Франкфурт-Хан і інших вже оголошених напрямків зі Львова на сайті авіакомпанії система протягом деякого часу видавала попередження про те, що маршрут підлягає схваленню з боку влади.

При виборі комбінації інших напрямків відповідне поле залишалося порожнім. Через кілька годин після публікації інформації видача відповідних попереджень системою припинилася.

Користувач також проаналізував використання бортів Wizz Air. За його даними, польоти можуть початися з 28 жовтня з використанням літака, що базується у Вроцлаві, оскільки зараз в розкладі є багатогодинне вікно між прильотом борту з Вроцлава до Львова о 08:10 і поверненням його назад в 13:45.

Відзначимо, що раніше цей користувач виявив згадку Львова і Києва на сайті Ryanair, а також згадку маршруту Львів-Вроцлав на сайті Wizz Air за кілька днів до того, як авіаперевізники офіційно анонсували рейси в ці міста.

Для звичайних користувачів сайту Wizz Air вибір маршруту Львів – Франкфурт-Хан поки недоступний.

Кілька днів тому в коментарі в мережі facebook гендиректор аеропорту Львів Тетяна Романовська, відповідаючи на запитання користувачів, повідомила, що в аеропорту чекають анонса відкриття ще мінімум одного маршруту від Wizz Air, не уточнивши можливого напрямку польотів.

Нагадаємо, 6 серпня Wizz Air анонсував запуск в жовтні ряду нових рейсів, які з’єднають 17 міст в 13 країнах Європи. У списку опинилися і нові напрямки з України. Так, вже 28-30 жовтня у Wizz Air з’являться рейси з Гданська і Вроцлава до Харкова і зі Львова – в Вільнюс і Братиславу.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини