Зануритись в Україну: 5 цікавих місць з чистими водоймами, які варто відвідати ще цього літа

2960
озеро

Попри те, що українцям стало простіше подорожувати за кордон, все ж не кожен може собі дозволити по декілька разів на рік відвідувати інші країни.

Але ж влітку зовсім не хочеться сидіти вдома і мріяти про наступну, поки ще далеку поїздку.

В Україні є достатньо місць, які лише почали набирати популярності, але точно варті нашої уваги. До того ж, таку поїздку можна спланувати на два вихідних дні, затративши при цьому небагато коштів.

Коростишівський кар’єр (Коростишів, Житомирська область)

фото Олександр Воронцов

Коростишівський кар’єр займає у цьому списку перше місце, адже за декілька останніх років це практично безлюдне місце прийняло чимало туристів. Знаходиться кар’єр неподалік від Києва, у якому влітку дуже складно знайти водойми, не забруднені та не заповнені відпочиваючими.

Тому жителям столиці у першу чергу варто з’їздити на вихідні за місто і поплавати у чистому та прохолодному озері, обвитому скелями. Дорога у дві сторони обійдеться близько 100 гривень, а заночувати можна в наметі біля озера.

Буцький каньйон (Буки, Черкаська область)

Фото YiLin

Буцький каньйон також набирає популярності серед любителів подорожувати Україною. Знаходиться він біля села Буки на Черкащині. Високі скелі, чиста вода, старовинний млин, водоспад – це місце просто обов’язкове для відвідування, особливо влітку. Якщо ви живете хоча б у сусідній області, то таку поїздку теж можна спланувати на вихідні. З Києві туди можна дістатись за три години. Заночувати також можна в наметах.

Актівський каньйон (Актове, Миколаївська область)

Актівський каньйон знаходиться біля річки Мертвовід у степах Миколаївщини. Його ще називають «Долиною Диявола». Але якщо ви відвідаєте ці місця, то переконаєтесь, що нічого диявольського там немає. Сам Геродот відвідував цю місцевість та писав про неї у своїх спогадах, тож кожен українець, котрий вважає себе мандрівником, просто не може обійти це місце стороною.

Біле озеро (Рудка, Рівненська область)

Біле озеро – це ідеальне місце для тих, хто любить спокійний тихий відпочинок, адже його оточує лише сосновий ліс. Знаходиться озеро біля села Рудка на Рівенщині і теж чудово підходить для відпочинку на вихідних з наметами. До того ж, місцеві жителі переконують, що вода тут містить багато гліцерину і добре впливає на шкіру, так що заодно можна і потурбуватись про красу та здоров’я.

Київське море (Київська область)

Фото gals.kiev-foto.info

Київське море або ж Київське водосховище. Назву «моря» отримало в народі через безкрайні горизонти. Це місце ідеальне для відпочинку киян, але світанки і заходи сонця над Київським морем варті того, щоб приїхати до нього і з інших міст. Доїхати можна до різних найближчих сіл, а от від них доведеться пройтись пішки. Також можна розташуватись із наметами аби вдосталь часу провести біля води, а потім зустріти неймовірний світанок.

Всі ці місця знаходяться не біля Чорного чи Азовського моря і далеко від Карпат, тож така поїздка вбереже вас від натовпу туристів і дасть можливість насолодитись природою.

Джерело: ВСВІТІ

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини