Вихователька з Рівненщини, яку звільнили за фото у купальнику, оголосила флешмоб

8756
фото: Віта Черешньовська

На Рівненщині з дитсадка звільнили виховательку за “аморальні” фото у соцмережах

Розповідає ТСН

Віта Черешньовська, яку звільнили з дитячого садку за публікацію у соцмережах фотографії у купальнику, оголосила флешмоб під назвою #явчительімійвідпочинок.

За словами Віти, після сюжету ТСН про її ситуацію вона отримала сотні повідомлень зі словами підтримки. Люди пишуть жінці, що теж не вважають фото на пляжі аморальним.

“В мене виникла ідея, раз вже так багато людей за те, що фото на пляжі не є аморально, тоді давайте зі мною влаштуємо флешмоб #явчительімійвідпочинок, доведемо всім, що педагоги теж люди, і наш відпочинок немає нікого хвилювати”, – написала Віта у Facebook.

Жінка закликає викладати у соцмережах фото в купальниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок .

Найдорожча і найкраща підтримка моя – це ви, люди, які мене зрозуміли і перед якими я відкрилася. Вже багатенько часу…

Gepostet von Віта Черешньовська am Mittwoch, 20. Juni 2018

“Я, переживши дуже багато за цих 8 місяців, навчилася відстоювати себе, я вже нікого не боюся, я захищаю своє майбутнє. А ти вмієш захищати свої права? Якщо так, тоді давайте зі мною, фото в купальниках на відпочинку з хештегом #явчительімійвідпочинок”, – написала Віта Черешньовська.

Вихователька оскаржила звільнення і у підсумку суд визнав це рішення незаконним. Але в день поновлення на роботі з’явився новий наказ завідувачки з таким самим формулюванням: звільнення за аморальну поведінку. Підкріпили це іншою претензією – прогулом.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини