Вихователька з Чернігова героїчно врятувала і вивезла з міста 30 дітей із притулку

6355

Директорка Седнівської гімназії Тетяна Ясочко повідомила, що вихователька з Чернігова Наталія Песоцька врятувала 30 вихованців дитячого притулку.

Зазначається, що вихователька з дітьми змогла виїхати до Івано-Франківська, адже надалі перебувати в Чернігові було небезпечно, передає Rivne Media.

“30 діток з інтернату в Чернігові прийняли на Івано-Франківщині. А привезла їх туди справжня героїня, вихователька Наталія Песоцька! Ніхто не знає, але вона місяць прожила з вихованцями у підвалі .. Відмовились усі, бо звісно ситуація складна … Ця людина рятувала дітей, коли двічі влучили у притулок, ховала у келіях церкви… Діти молили не кидати їх і не йти додому, і Наталія Іванівна забрала своїх дітей і весь воєнний час жила з ними, годувала і дбала, до речі, найменшому хлопчику – 3,5 рочки”, – розповіла Ясочко.

Вона підкреслила, що вихователька – з великим серцем та доброю душею. Жінка взяла на себе відповідальність і вивезла 30 дітей, яких врятувала від війни. Це при тому, що з Чернігова не було офіційно оголошено жодного гуманітарного коридору.

“Я пишаюся нею! І дуже хочу, щоб керівництво звернуло увагу і обов’язково відзначило цю святу людину за її відданість, сміливість та героїзм!” – зазначила Ясочко, яка перебувала з Песоцькою у бомбосховищі.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини