Вулиці пішли під воду, а шквали зривали дахи будинків: у Чернівцях пронісся потужний ураган (фото, відео)

1671

У Чернівцях у четвер, 29 липня, пройшла сильна буря. Злива затопила вулиці, через що рух було заблоковано, а вітер повалив дерева на будівлі, машини й проводи.

Сильні пориви також розкрили кілька дахів, зламали багато металевих конструкцій. Впала навіть невелика зупинка громадського транспорту. Місцеве агентство АСС пише, що сильна злива в місті була раптовою, передає Обозреватель.

Дерева впали на дроти, зокрема на вулиці Першотравневій, а на вулиці Небесної Сотні зламана береза нависла над дорогою. Сильно постраждав парк ім. Тараса Шевченка.

У напрямку Чернівців на вулиці Галицький Шлях дерево впало прямо на проїжджу частину, перекривши смуги руху та обірвавши мережу електропередач.

Громадський транспорт через погодний колапс зупинився. В районі перетину вулиць Богдана Хмельницького та Гагаріна утворилася справжня “річка”. Автомобілі, водії яких наважувалися продовжити рух, застрягали там.

На вулиці Кобзарській із приватного нового будинку зірвало дах та обірвало електропроводи, пише “Чернівецький промінь”.

Крім того, заклади, які розташовуються в підвальних приміщеннях, затопило. Води в деяких було майже до колін, її викачували насосами й виносили за допомогою підручних засобів, передає МБ.