Втрати РФ у війні проти України сягають 500 осіб щодня, це зриває плани Путіна – NYT

841

Російський уряд зробив інформацію про загибель своїх військових на “спецоперації” державною таємницею, але водночас стверджує, що “втрат немає”.

Насправді, як вважають експерти, окупанти щодня втрачають на війні в Україні до 500 солдатів убитими й пораненими, що зриває плани диктатора Володимира Путіна, – пише Оbozrevatel.

Про це заявило видання The New York Times. “Приголомшливо високий рівень російських втрат в Україні означає, що президент Путін, можливо, не зможе досягти однієї зі своїх ключових військових цілей: захопити цього року весь східний регіон країни”, – написало видання, посилаючись на інформацію від офіційних осіб в адміністрації глави США Джо Байдена.

Повномасштабне вторгнення РФ в Україну у статті назвали найкровопролитнішою наземною війною в Європі з часів Другої світової.

Зазначається, що кількість щоденних втрат ЗС РФ була розрахована американською розвідкою й військовими чиновниками.

“Думаю, можна з упевненістю припустити, що росіяни, ймовірно, втратили 70 000 або 80 000 осіб менш ніж за шість місяців“, – заявив 8 серпня заступник міністра оборони США з політичних питань Колін Каль.

Журналісти додали, що військові дії Росії “сповільнилися до виснажливої втоми”. Повільний темп окупантів на сході викликали, зокрема, американські реактивні системи залпового вогню, які дозволили Збройним силам України відвоювати частину території й ускладнили доступ російських солдатів до інших районів.

Два американські чиновники заявили, що кількість убитих військових РФ містить щонайменше 20 000 солдатів, з яких 5 000, імовірно, є найманцями з ПВК “Вагнера”.

Американські офіційні особи пояснили, що такі оцінки втрат ґрунтуються на супутникових знімках, перехопленнях повідомлень, соціальних мережах і статтях місцевих ЗМІ.

“Російська армія серйозно виснажена. Це впливає на їхню здатність вести ефективну наземну кампанію в Україні”, – сказав Сет Дж. Джонс, директор програми міжнародної безпеки Центру стратегічних і міжнародних досліджень.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини