“Вся країна ненавидить!”: главу “Укрпошти” Смілянського розкритикували через зарплату

331

Українців розгнівали плани глави “Укрпошти” Ігоря Смілянського у 2020 році підвищити зарплати в компанії.

Зокрема, користувачів мережі обурив той факт, що сам чиновник уже отримує 1,4 млн грн щомісяця, а після підвищення його оклад зросте до 1,8 млн грн, передає Обозреватель.

Гнівний пост з’явився на сторінці у Facebook ексрадника міністра охорони здоров’я Дмитра Раімова. Він також відреагував на інформацію про підвищення зарплат і премій у Міністерстві культури України.

“Зарплата глави “Укрпошти” в 2,5 рази вища, ніж зарплата Дональда Трампа. Міністерство культури, звісно, заробляє всього вдвічі менше, ніж Трамп. А відповідальності ж. Ну не можна порівняти – у наших більше. Президент сказав не красти. Так вони й не крадуть. Просто офіційно з’їдають. 4 тис. у бібліотекаря і 400 тис. у чиновника. Ну добре живемо ж”, – написав він.

Раімов також зазначив, що чиновника зараз “ненавидить уся країна”.

“І хоча зараз його вся країна ненавидить, його піарники ведуться на прикол про 12 лютого. Чесне велике інтерв’ю може прояснити ситуацію. Чи заслужена зарплата – питання суспільства, тож хочеться отримати відповідь після інтерв’ю. Наполегливо чекаю цифр і порівнянь із тим, як пошта наповнювала державну казну раніше і як робить це зараз. Чи можна її назвати сучасною, чи це радянський наратив перевзутий. Питання є”, – підсумував він.

ОФИГЕТЬЗарплата главы "Укрпочты" в 2.5 раза выше, чем зарплата Дональда Трампа. Министерство культуры, конечно,…

Gepostet von Dmitry Raimov am Montag, 13. Januar 2020

“Отже, шановні й нешановні ЗМІ. 7 лютого буде готовий обліковий листок щодо моєї зарплати за січень. 12 лютого ми Вас із Юлією Василенко чекаємо на вулиці Хрещатик, 22, у мене в кабінеті – щоб ви прийшли й порівняли мою базову зарплату за грудень і січень. Всю різницю я помножу на 10000 і перерахую Олі Кудієнко у фонд “Таблеточки”. Якщо ж зарплата залишилася такою самою (і це буде умовою приходу), то кожне медіа перераховує просто у моєму кабінеті у фонд “Таблеточки” 30000 гривень. Вибачте – не те що я не довіряю ЗМІ, але гроші готівкою перевіряємо на вході. Я також готовий показати свою систему КПЕ – бонусом. Якщо там щось змінилося з грудня на січень, діють ті ж самі умови”, – написав він.

Вчера только ленивый не обсудил мою зарплату. Но я сторонник превращать срач в благое дело. И так – уважаемые и не…

Gepostet von Igor Smelyansky am Samstag, 11. Januar 2020

Після цього в мережі з’явилося багато гнівних коментарів щодо цього.

Співвласниця ресурсу “Букви” Катерина Рошук порадила Смілянському не конфліктувати з журналістами, а спершу розібратися всередині компанії та уточнити ті дані, які вони самі ж і опублікували.

“Тепер про зп глави “Укрпошти”. Згідно з інформацією, розміщеною у фінансовому плані “Укрпошти”, опублікованому на сайті Міністерства інфраструктури України, вона становить приблизно 2 млн грн на місяць із 2020 року. Журналісти всіх ЗМІ зробили новину про це. Після чого Ігор Смілянський почав писати пости про поганих журналістів і навіть ображати людей у коментарях. Заявив, що все не так, і запросив журналістів на зустріч. Якщо все не так, то видаліть брехливу інформацію зі свого ж сайту! Ну. Дайте пресреліз, у якому вкажіть, яка зарплата насправді. І добийтеся публікації спростувань. Все”, – написала вона.

Рошук зазначила, що на цьому тлі зустріч зі ЗМІ вигляд має щонайменше дивний.

“Навіщо зустрічі з журналістами? Скаржитися на труднощі реформаторського життя і нерозуміння з боку суспільства? Напоїти кавою і нагодувати печивом, подарувати фірмові футболки/кепки зі спробою подружитися? Ви роздули історію самі і продовжуєте це робити, стрімголов бігаючи по коментарях. Хоча могли закінчити спростуванням ще минулого тижня, якщо зарплата не така”, – додала вона.

Похоже в Укрпоште нет людей, способных работать с кризисами и репутацией, а значит придётся мне побыть волонтером. Тем…

Gepostet von Катерина Рошук am Dienstag, 14. Januar 2020

Блогер Петро Терентієв на своїй сторінці у Facebook повідомив про кричуще хамство з боку Смілянського.

“Сьогодні зранку. Ігор Смілянський, глава Укрпошти, на робочому місці, на запитання, чому в нього немає реформ у відділеннях, я почув таку відповідь. Як вважаєте, це гідний професіонал? Таке хамло має право обіймати таку високу посаду та ще й отримувати такі гроші? Я особисто вважаю, що ні, до його “реформ” іще більше питань, ніж до його зп”, – написав він. Терентієв також навів скриншот із відповіддю глави “Укрпошти”.

Сьогодні ранок. Igor Smelyansky глава Укрпошти на робочому місці, на запитання, чому у нього нема реформ у відділеннях я…

Gepostet von Petro Terentiev am Montag, 13. Januar 2020

Українці також висловили своє обурення ситуацією.

“Для мене незрозуміло одне: якщо останні роки були дуже успішні для компанії, то чому ця успішність не позначилася на зп працівників? Адже це спільний успіх! Чому в ті рідкісні рази, які я приходжу у своє відділення, там усього два працівники на все відділення – людей немає через зп. Виходить, що працюють на успіх усі, а висока зп тільки у керівника. Шкода, не знаходжу даних, як зп працівників за цей час виросла”, – пише Ірина Винокурова.

Багато хто висловився радикальніше: “Звільнити”, “Лихо”, “Два лями? Та вони там охрініли зовсім?”, “Це голова тієї задрипаної пошти, яка ремонтувалася раз років 15 тому, а її відділення закриті в багатьох селах і листоноші працюють на чверть ставки, отримуючи 500 грн у місяць?”, “На сторінці Смілянського написано, що він живе у Нью-Йорку. Там дорого…”

Прокоментував ситуацію і колишній міністр соціальної політики Андрій Рева: “Це пройдисвіт і шахрай. Для того, щоб виплачувати захмарні зарплати собі і своїм підлабузникам, він із дозволу свого нерозлучного дружбана-самокатника Гончарука пограбував Пенсійний фонд України на 900 млн грн. І після цього ця м*рзота ще намагається відбілити свою репутацію! Але зеленого пса не відмиєш дочиста!”

Після цього Смілянський і Рева вступили у публічну суперечку.

У мережі порівняли зарплати головних поштовиків України і США. Директор “Укрпошти” Ігор Смілянський отримує зарплату 79 тисяч доларів на місяць. Це на 24 тисячі доларів більше, ніж генеральна поштмейстерка Поштової служби США Меган Бреннан, повідомляють Українські новини.

Жінка керує півмільйонним штатом листонош і найбільшим у світі цивільним автопарком. Про це на своїй сторінці в Facebook написав секретар Національної спілки журналістів Денис Іванеско.

Він зазначив, що обіг американської поштової компанії становить $70 млрд на рік, а “Укрпошти” – $0,28 млрд.

“Утримання Меган Бреннан обходиться Поштовій службі США в 0,0009% обігу компанії. А утримання Смілянського коштує Укрпошті 0,34% від обороту компанії. Тобто, Смілянський обходиться Укрпошті в 378 разів дорожче, ніж Меган Бреннан Поштовій службі США”, – наголосив журналіст.

Это Меган Бреннан. Генеральный почмейстер Почтовой службы США. Она возглавила почту 5 лет назад, проработав в конторе 31…

Gepostet von Denys Ivanesko am Dienstag, 14. Januar 2020