Береза феєрично приструнив пропагандистів Путіна в ПАРЄ (відео)

731

Позафракційний народний депутат, член української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Борислав Береза яскраво відреагував на нападки російських пропагандистів у кулуарах.

Підтверджувальне відео з’явилося в YouTube, передає Обозреватель.

Так, журналісти з Росії, перериваючи інтерв’ю Берези українським виданням, попросили його дати коментар. Нардеп у відповідь сказав: “Ще раз мене штовхнете, розіб’ю пику!”

Однак і це не зупинило пропагандистів. Вони побігли за Березою, запитавши, чи може він поговорити з ними англійською, на що той дав згоду.

“Скажіть вашу позицію щодо Росії”, – звернулися до Берези.

“All Russians are bastards. All Russian government are bastards” (“Всі росіяни – виродки. Весь російський уряд – виродки” – Ред.), – відповів він.

На слова Берези одразу ж відреагував чоловік російської пропагандистки Ольги Скабєєвої, яка не раз вступала в перепалки з нардепом, Євген Попов.

“Це не просто фрік із прізвищем Бляхер. Це представник України, член делегації України в ПАРЄ. І ця істота говорить нам: “Всі росіяни – виродки”. Не пропоную вам його ненавидіти. Він не заслужив ваших почуттів. Інформую. З такою українською владою зараз має справу наша країна”, – висловився він у Twitter.