“Все дуже погано. Телевізор переміг книжку. Громадянина переміг плебей, якого ростили 28 років” – Остап Дроздов

515

Ведучий і журналіст Остап Дроздов розкритикував вибір українців на парламентських виборах 21 липня.

В ефірі “Право на владу” він назвав українців “плебеями”, які нібито безвідповідально підійшли до виборів і абсолютно не розбираються в політичних питаннях держави.

“Не буду грати вар’ята, все дуже погано. В парламент потрапила махрова українофобія”, причиною чого нібито стали “примітивні речі”, які пропонувалися українцям з боку кандидатів. Судячи з контексту, в першу чергу він мав на увазі партію “Слуга народу”, що набрала близько 44% голосів.

“В Україну прийшла мода на дилетантство, загравання з дуже примітивними запитами суспільства, потурання на “яка різниця” і так далі. Громадянина переміг плебей, якого ростили 28 років”, – заявив журналіст.

“Плебей – людина, яка не ставить якісних вимог ні до себе, ні до політики і політиків, цей плебей стає основним громадянином, виборцем і він дає от такі результати”, – заявив Дроздов.
На зауваження ведучого Іванова, що на Західній Україні за партію “Слуга народу” проголосувало більше виборців, ніж на сході, Дроздов відповів:
“Що є універсальним? Універсальним є сміття. Країна, в якій рейтинг “Сватів” перевищує рейтинг “Чорнобиля” – мені все зрозуміло з цією країною.