Врятував життя: Український солдат вразив усіх героїчним вчинком

1672

Олександр Томашевський врятував життя жителю Вінниці.

У Вінниці молодий гвардієць Олександр Томашевський врятував життя чоловіку, який втратив свідомість і отримав травму голови. Подія трапилася в місцевому Центрі адміністративних послуг, пише РБК-Україна.

Як розповіли у Західному територіальному управлінні Національної гвардії України, майже відразу після початку прийому громадян працівниками закладу, один із чоловіків, який перебував у черзі, впав й сильно вдарився головою об плитку. Це помітив начальник поста охорони порядку старший солдат Томашевський.

“Його аж розвернуло спиною до мене. По всім ознакам мені стало зрозуміло, що в чоловіка стався епілептичний напад, й не можна гаяти часу”, – розповідає гвардієць.

Відвідувачі центру розгубились й запанікували, а Нацгвардієць одразу підбіг до непритомного вінничанина й почав надавати йому першу допомогу.

“Я побачив, що він втратив свідомість і починає задихатись. Негайно я почав проводити заходи, яким нас вчили інструктори на заняттях з медичної підготовки. Мені одразу вдалось відновити дихання постраждалому та зупинити доволі серйозну кровотечу в районі скроні. Згодом громадянин прийшов у свідомість”, – каже Олександр.

Керівництво Вінницької міської ради подякувало Томашевському за рішучість та умілі дії. Вчинком солдата також вражені користувачі соціальних мереж. Українці кажуть, що не кожен міг би так швидко зорієнтуватися у подібній ситуації.

“Поки у нас є такі хлопці, нам нема чого боятися”, – написав один юзер.

“Побільше б таких Олександрів! Дякуємо тобі за людяність!” – додав інший.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини