“Поки усіх моїх підлеглих не звільнять, я не даватиму свідчень!” – Командир захопленого росіянами “Бердянська” оголосив ультиматум

1422

Утримуваний в московському СІЗО “Лефортово” командир малого броньованого артилерійського катера ВМС України “Бердянськ” Роман Мокряк не буде давати ніяких показань до звільнення його екіпажу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив його адвокат Ілля Новіков, пише Українська правда

“Командир катера “Бердянськ” Роман Мокряк сьогодні заявив слідству, що вимагає поводитися із собою і зі своїм екіпажем як з військовополоненими, і що він не буде давати російській владі жодних свідчень, поки його підлеглі не будуть звільнені”, – написав він.

“Як командир він вважає, що він один відповідає за те, що відбувається на борту, його екіпаж виконував його накази і не може бути притягнутий до жодної відповідальності”, – додав Новіков.

Командир катера "Бердянск" Роман Мокряк сегодня заявил следствию, что требует обращаться с собой и со своим экипажем как…

Gepostet von Илья Новиков am Mittwoch, 12. Dezember 2018

Роман Мокряк народився у 1986 році в Кіровоградській області. Починав службу у Севастополі на підводному човні “Запоріжжя”. Після окупації Криму залишився вірним присязі та продовжив службу на ракетному катері “Прилуки”.

У 2016 році прийняв під командування найновіший тоді броньований артилерійський катер з бортовим номером U175, який згодом отримав ім’я “Бердянськ”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини