Щоб наздогнати свій автобус, їм довелось власним коштом купляти кілька трансферів.
Вісім туристів автобусного туру країнами Балтії та Скандинавії звинувачують турфірму у поганій підготовці поїздки. Через брак комунікації із керівником групи вони не встигли на пором і залишились самі, йдеться у ТСН.
Коли восьмеро туристів прийшли в порт, щоб повернутися зі Стокгольма до Риги, посадка на пором вже закінчилася. Вони всі стверджують – керівник їхньої групи не впорався зі своїми обов’язками.
“Ми запізнилися тому, що не мали достатньої інформації, коли закриваються гейти і яким чином все це відбувається. Гід чітко сказав бути на поромі о 17:00, відповідно ми прийшли о 16:50, гейти були вже закриті, бо нам повідомили, що посадка на пором закінчується о 16:45. Ніхто на цьому не акцентував”, – каже туристка Наталя.
Супровідник, стверджують туристи, не те що не намагався шукати, він навіть не знав, скільки людей залишилося на іншому березі Балтійського моря. Загублені туристи взяли нові квитки до Таллінна, бо рейсів на Ригу того дня не було. А з Таллінна – автобусом до Риги. Але і там їх вже ніхто не чекав.
У Ризі восьмеро людей винайняли дві машини і вже аж у Каунасі наздогнали свій туристичний автобус. Бюджетна поїздка у 70 євро подорожчала утричі. Офіс турфірми, яка продавала поїздку, розташована у Львові. Директорка заперечує провину компанії.
“В туристів було написано чітко – о 17 годині відправка. Люди не зрозуміли час. Вся група зрозуміла, а вісім осіб не зрозуміли – це їхні особисті проблеми, ось і все”, – говорять у турфірмі.
Турист Іван вже на своїй кухні читає договір на поїздку – від свого турагента документ він отримав після повернення. І це була перша помилка, кажуть юристи: права і обов’язки потрібно знати до, а не після.
Якщо у договорі все написано загальними фразами, варто вимагати додаток з чітко прописаними нюансами, кажуть юристи, і лише тоді турист має механізм впливу на туроператора.