«Вони тут. Вони всюди»: Зеленський пожартував про російський переклад його брифінгу з Блінкеном

869

Президент України Володимир Зеленський на спільному брифінгу з державним секретарем США Ентоні Блінкеном пожартував про переклад російською мовою.

Так, глава держави перервав свою відповідь іноземній журналістці, щоб уточнити, чи чує вона його, передає Обозреватель.

Дізнавшись, що у неї є російський переклад, Зеленський сказав: “Вони тут. Вони всюди”.

Нагадаємо, перед цим сторони обговорили військову агресію Росії на Донбасі і в Криму. Зеленський констатував, що на окупованих територіях і вздовж кордону з Україною знаходиться 75 тис. російських військових, їхня кількість зменшується дуже повільно.

“Ми відзначаємо – і наша розвідка, і наші професійні військові – ми бачимо тільки 3,5 тисячі військових, які почали відведення і пішли з території тимчасово окупованого півострова Крим. Більше ніде ми поки що зменшення не бачимо. Вважаємо, що зменшення це повільне, і тому ймовірна загроза може бути”, – зазначив президент.

Блінкен підтвердив, що Росія відвела деяку частину військ, але значні сили залишаються на кордоні з Україною, так що у РФ “є можливість за досить короткий час агресивно діяти, якщо вона це вирішить зробити”.

Він запевнив, що США ретельно спостерігають за ситуацією і разом з партнерами працюють над тим, щоб Україна могла себе захистити від російської агресії.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини