“Вони тільки-но приїхали і припаркувалися в центрі” – ROXOLANA про обстріл її команди у Вінниці та загибель звукорежисера

858

У четвер, 14 липня, три російські ракети “прилетіли” в центр Вінниці. Одним з об’єктів, який постраждав найбільше, став “Будинок офіцерів”, де багато українських артистів дають свої концерти.

14 липня ввечері там мала давати благодійний концерт співачка, учасниця “Голосу країни” ROXOLANA. На жаль, її команда була у самому епіцентрі обстрілу. Звукорежисер співачки, 25-річний Женя Коваленко загинув. Співачка знайшла в собі сили та ексклюзивно долучилась до “Сніданку з 1+1”, аби розповісти про учорашні страшні події, – пише ТСН.

ROXOLANA розповіла, що попередній концерт вона давала у Старокостянтинові на Хмельниччині, тому задля підготовки до наступного, команді довелось розділитись.

“Вийшло так, що технічна команда – звук, світло, вони не ночували у Вінниці, а їхали зі Старокостянтинова від самого ранку. Вони приїхали до Вінниці, тільки-но припаркувалися в центрі біля площі, хтось вийшов з машини, хтось в ній ще був. І буквально у ці секунди почались обстріли, були три ракети. Хлопці розбіглися, доля так звела, що хтось відстрибнув в один бік і врятувався, хтось в іншу – і не врятувався. Я не знаю насправді, як вони вижили, вирва була за сім кроків від них усіх”, – прокоментувала співачка.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини