”Вона не може представляти Україну! Ганьба!” Учасниця Нацвідбору на Євробачення роздратувала мережу російською мовою

2053

Українська співачка Катерина Гуменюк (Ассоль), яка виступить в першому півфіналі Нацвідбору на Євробачення, викликала скандал через російську мову.

Так, на офіційній сторінці “СТБ” в Faceebook з’явилося відео, на якому артистка розповіла про ідею своєї пісні, яку вона представить на відборі. Проте зробила це Гуменюк російською мовою, що обурило мережу, – пише obozrevatel.

“Пісня називається “Save it” і вона про те, як важливо берегти планету, на якій ми живемо. Як важливо звертати увагу на глобальні речі, але для того, щоб звернути на них увагу, потрібно почати з самого себе. Не кидати сміття, не використовувати пластик, а якщо використовувати, то правильно його сортувати”, – сказала Ассоль.

“Чому російською?”, “Знову від України людина, яка не знає української мови. Ганьба!”, “Скільки вона заплатила, щоб співати в Нацвідборі? Чому російською говорить? Ганьба! Вона ні слова українського не сказала! Таке не може представляти Україну на конкурсі”, – написали люди.

Нацвідбір. Assol.

Учасниця Нацвідбору на #Євробачення-2020 Assol розповіла про ідею своєї пісні та чому так важливо берегти нашу планету. Assol налаштована рішуче і точно знає, чого хоче. За її словами, Євробачення потрібне їй для того, аби довести: музика може змінити світ навколо нас. Це експеримент співачки, яким вона хоче змінити ставлення людей до їхнього повсякденного життя. Нагадуємо, що прямі ефіри відбудуться вже 8, 15 та 22 лютого, то ж купуй квитки тут 👉🏻 https://is.gd/KMBr0S

Gepostet von телеканал СТБ am Mittwoch, 29. Januar 2020

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини