Володимир Остапчук з дружиною вирушили у весільну подорож (фото)

460

Український шоумен Володимир Остапчук кілька днів тому одружився з Христиною Горняк. Новоспечене подружжя майже одразу вирушило у весільну подорож Туреччиною.

15 жовтня цього року відбулося весілля Володимира Остапчука та Христини Горняк Весілля Володимира Остапчука та Христини Горняк: фото і відео сукні та церемонії . Пара зіграла свято в одному із заміських ресторанів Києва. Після розкішної церемонії новоспечене подружжя вирушило у весільну подорож Туреччиною. Про це закохані повідомили в інстаграмі, передає 24 канал.

Володимир та Христина зазначили, що приїхали до Бодрума – міста в Туреччині. Там вони перебуватимуть тільки чотири дні, оскільки їх чекають справи в Україні. Подружжя на своїх сторінках постійно діляться фото й відео з медового місяця.

Також пара опублікувала чуттєвий ролик свого Love Story (історії кохання). У ньому закохані тримаються за руки, пристрасно цілуються та гуляють Києвом, насолоджуючись компанією одне одного.

“Ми не такі як всі! І наша LOVE STORY абсолютно не така, як завжди! Особисто я такої ще не бачила, у всіх завжди ванільно, а у нас все знято за нашим темпераментом! Ми просто бігали, гуляли містом, заплітали квіти у волосся, багато цілувалися і все це можна побачити в нашій історії кохання”, – підписала зворушливе відео Христина Горняк.

View this post on Instagram

И наша LOVE STORY абсолютно не такая, как обычно! ⠀ Лично я такой ещё не видела, у всех всегда ванильно, а у нас все снято по нашему темпераменту!!! ⠀ Мы просто бегали, гуляли по городу, заплетали цветы в волосы, дурачились, много целовались и именно все это можно увидеть в нашей истории любви, которую сняли @portrait_video @romanbelo ⠀ Если вы хотите чтобы ваше видео было уникальным и отображало вашу индивидуальность, то снимать только у них! Ребята, сильно вас БЛАГОДАРИМ!! ⠀ Наслаждайтесь просмотром! Оставляйте свои впечатления, а мы и наши гости под впечатлением до сих пор! #свадьбагода Inspired @love__agency Location @hiltonkyiv

A post shared by kristygor (@kristygor) on