Воїн АТО вразив своїми неймовірними створіннями!

4889

Якщо ви, як і ми, задались питанням “це живі діти чи ляльки?”, то ми раді представити вам автора цих неймовірних створінь!

Ми в шоці від несподіваного таланту нашого друга, танкіста Сергія Бондаря. Гортаючи стрічку, кожен з нас підвис на кілька хвилин, коли побачив цю красу вперше. Неможливо відвести погляд від найдрібніших деталей у кожної “дитинки”, вражаючої натуральності та думок про фантастичну працю, вкладену у ці витвори мистецтва!

Виявляється, самозайнятість ветеранів може бути і в такому мега оригінальному варіанті. Це не кав’ярню відкрити)

Тільки уявіть, що в світі всього двоє реборністів-чоловіків: один італієць та наш танкіст! Такою копіткою справою займаються переважно жінки, а тут майже рік назад Сергій спробував зробити першу деталь до роботи іншого майстра. Вийшло. Кілька майстер-класів, перші “дітки”, відшліфовування техніки та вибір найкращих матеріалів – і ось, результат всі бачите!

Сергій використовує якісні молди виробництва США, спеціальні фарби та 3D лак з Німеччини, свої руки з правильного місця та терпіння. Уявіть, що, наприклад, кожну волосину він прошиває вручну, на кожну ляльку наносить близько 40 шарів фарби, щоб вийти у природній тон шкіри, а потім індивідуально підбирає речі та придане для “діточок”, кожен з яких має своє ім’я!

Зробити унікальний подарунок, або “живу” іграшку для своєї дитини, поповнити свою колекцію та підтримати ініціативу ветерана – це все до Сергей Бондарь
Ціни зараз набагато нижчі, ніж реально вартують ці роботи!

“Зустрічався з людиною, щоб передати замовлення. Ви б тільки бачили, як люди на вулиці реагують, коли я з пакету “живу дитину” дістав!” – жартує Сергій, – “Та ти ж на фото ще й руки, ноги запікаєш!!!” ))))

Нехай це стане і натхненням для всіх, хто шукає реалізації своїх здібностей після війни.

Фото з відкритих джерел

Джерело: Startko

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини