Неймовірно: Невідомий бізнесмен, який купив мамі 7 дітей будинок, і далі опікується сім’єю!

3815
фото: Вікторія Балицька / Facebook

Марії Ракус із села Куровичі,яка виховує 7 донечок, пощастило зустріти на своєму шляху великодушного благодійника.

Нагадаємо, Сергій, прізвища якого не знає ніхто, навіть сама жінка, раніше купив для багатодітної сім`ї будинок. Серед тих, що були в селі на продаж, обрав найкращий.

Але ця історія ще не закінчилася – благодійник оплатив ремонт у будинку, який саме триває, а також сантехніку та нові меблі. Отож, дива таки трапляються і вони під силу звичайним людям з великим серцем.

Дива стаються! Але це лиш художній вислів. Насправді це не диво, це звичайна природня реакція духовно здорової людини – поділитися тим, що у тебе в надлишку, з тим у кого цього дуже бракує і хто не це заслуговує. І при цьому не тиражувати свій вчинок по інформаційному просторі. Здавалось би як просто, а така рідкість! Я про невідомого безнесмена, який купив багатодітній родині із села Куровичі будинок. Марія Ракус із своїми 7-ма донечками жила у крихітній квартирці 22 кв.м. Ви не уявляєте який у неї порядок! Це талант домашньго менеджменту! Не кожен так зможе.

Про це пише у своєму пості на Facebook Вікторія Балицька:

“Структурувати одяг для сімох дітей в маленькій кімнаті – то космос.

Сергій прочитав про родину в газеті. Приїхав у гості до Марії, перконався, що вона доглядає за дітьми, що вона хороша мати і купив їй будинок. Вартість побажав залишити в таємниці. Коли прийшов до сільради поцікавитися які є будинки на продаж, то її секретар Ірина Бундза подумала, що чоловік жартує)) Із усіх будинків він обрав найкращий і радився із Марією, чи їй підходить.

Будинок уже оформлений на Марію Ракус. Ще триває ремонт. Його робить Сергій за свої кошти. Облаштовує ванну, туалет в середині будинку і замовив частину меблів. Марія так і не знає його прізвища! Вдумайтеся – Марія не знає. Не те що село, місто, район, область… Це справді сприймається як диво на тлі дешевого піару крутих дядьків на дитячих пісочницях. Ми з колегами недавно жартували, що скоро достойники дитячі пісочниці відкриватимуть і кликатимуть журналістів щоб зняли як вони перерізають стрічку між бордюрчиками тієї псочниці…

А тут милосердя у чистому вигляді і згідно християнської формули: нехай ліва рука не знає, що робить права…
на фото Марія Ракус із трьома донечками (решта вдома) на сходах свого нового будинку Мрії, яка збулася.”

Дива стаються! Але це лиш художній вислів. Насправді це не диво, це звичайна природня реакція духовно здорової людини -…

Gepostet von Віка Балицька am Dienstag, 9. Oktober 2018

Роксоляна Панич для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини