Я своє авто НЕ БУДУ – здавати на шрот, розбирати, чи палити,а буду їздити скільки захочу! – Власник євроблях

11863
Фото автора

Проблема євроблях після відповідного закону Президента Петра Порошенка все ще не розв’язана остаточно. Є такі власники автомобілів на бляхах, які неготові чи не хочуть грати за новими правилами.

Один із них – Володимир Явдик, власник авто на бляхах. Пост зі своєю позицією він опублікував у Facebook. Чоловік стверджує, що розмитнення авто має коштувати в середньому 500 доларів – відповідно до зарплати середньостатистичного українця. Володимир готовий навіть до радикальних кроків:

КРИК ДУШІ…

Моя думка на сьогоднішній день!

Я Явдик Володимир Іванович власник автомобіля alfa romeo 156 заявляю,що на сьогоднішній день я своє авто розмитнювати не буду,тому що ціна розмитнення становить 2500-3000€,а таких коштів в мене немає.

Я вважаю, що я живу в Україні де середня зарплата становить 5000грн.,а розмитнити моє авто буде становити до 80 тис.грн.це абсурд і здирництво.

Моя думка,що розмитнення в середньому малє становити 15тис.грн.(500$).
Я заявляю,що я своє авто НЕ БУДУ-здавати на шрот,розбирати, чи палити,а тим більше поліції не віддам,штраф 170тис.грн.платити не збираюсь,а буду їздити скільки захочу,хто з поліції наміриться в мене забрати авто обіцяю,зроблю все щоб вам добре жилося.

Я закликаю своїх однодумців,зі мною звязатись в приват,будем створювати бандерівщину,непокору нинішній бандицькій владі,в Києві,і в рідному місті Сколе.
Терпець урвався,не можливо жити за таку зарплату,не можливо платити за комуналку,газ,світло,воду,надоїло платити великі податки,надоїло дивитися як крадуть і обкрадають державу,не можливо дивитися,як нині одні жирують,а другі бідують,тарифи на проїзд не можливий,продукти дорогі,нас зажали по повному,скільки можна терпіти.

Я заявляю хто бажає обєднатись,хто не боїться нині відкрито стати зі мною стіна в стіну з владою Києва,Сколе,поліцією,судом і прокуратурою,приєднюйтесь пишіть мені у приват,будем збиратися,обговорювати,що нам дальше робити,як жити,або ми владу,або влада нас,більше так жити не можливо.

На носі вибори,всі хто будуть балатуватися,і пройдуть нехай знають,що є сила людей,які сьогодні прийдуть до них і спитають,звідки у Вас дороге авто,дача,квартира,гроші на поїздки заграницю,і якщо не буде пояснення,прийдеться поділитися з бідним.

Прийшов час міняти систему,так знаю,що буде не легко,можливо буде тиск,кров,проблеми,здоровя,майно,а можливо прийдеться віддати життя,щоб наша Україна,наші діти,внуки зажили краще ніж ми,щоб нашим дітям не встидео було дивитися в очі.

Хватає,терпець урвався,більше так жити не можна,бардак повний,беспредєл повний.
Закликаю всіх на Україні збиратись,обєднюватись,робити порядок на місцях,корупцію знищити на місцях,має бути цьому кінець,як що не хоче влада по доброму треба робити по злому,переворот,інакше змін не буде,приклад сьогодні Франція,влада зрозуміла що люди сильніші за владу і систему.

Прийшов час вставати з диванів,пишіть у приват,у вайбер, вацап, смс, телеграм, збирайтесь приватно.”

Роксоляна Панич, для Україна Неймовірна

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини