Блискавична перемога Українця: Ломаченко з нокдаунами переміг в чемпіонському бою! (відео)

4977

Український боксер Василь Ломаченко за очками переміг пуерторіканця Хосе Педрасу і став володарем 2 чемпіонських титулів у легкій вазі – WBA і WBO

У ніч з 8 на 9 грудня у Нью-Йорку відбувся бій між українцем Василем Ломаченком та Хосе Педрасою. Це був об’єднавчий бій, де на кону стояли одразу два чемпіонські пояси – WBA та WBO, повідомляє 24 канал.

Судді одноголосно віддали перемогу українському чемпіону. 119:107, 117:109 і 117:109 на користь Ломаченка.

© GEICO

Сім місяців перед цим боєм Ломаченко не боксував. Після перемоги над Хорхе Лінаресом у травні 2018 року, українцю потрібно було провести операцію на плечі. Але Василь обіцяв повернутися на ринг до кінця року. І він це зробив. Ще й феєрично.

Перший раунд пройшов доволі слабо. Боксери більше проводили розвідку, аніж завдавали удари. У другому раунді ударів було більше. Варто відзначити, що у Педраси довші руки, і він намагався тривати на відстані українця, але у Ломаченка пройшов удар лівою.

Перші «спалахи» від українця пройшли під кінець четвертого раунду. Хоча ще і до цього Ломаченко намагався пробивати оборону суперника. А у шостому раунді пройшла трійка, на яку не очікував Педраса. А також контрвипад від Ломаченка.

У 8-у раунді Ломаченко поклав Педрасу на ринг. Але це не був нокаут. При цьому після цього раунду на обличчі Ломаченка було розсічення.

У 9-10 раундах все частіше в українця стали проходити потужні удари. Однак, до честі Педраси, він їх витримував.

А в 11-у раунді Ломаченко просто пішов у напад, проводячи удар за ударом. Все закінчилося нокдауном. Але Педраса став. Та одразу ж отримав ще один потужний удар. Врятував пуерториканця гонг про кінець раунду.

Таким чином, Ломаченко вперше у кар’єрі об’єднав пояси та став на крок ближчим до мети абсолютного чемпіона світу.

Зазначимо, що українець уперше з 2014 року не зміг перемогти достроково.

Після бою Василь сказав: “Я хочу ще два пояси і, можливо, наступного року ми поб’ємось з Майкі Гарсія”.

Нагадаємо, раніше американський боксер Майки Гарсія (39-0, 30 КО) відмовився від бою з Василем Ломаченко (11-1, 9 КО), а також з іншим представником США Теренсом Кроуфордом (34-0, 25 КО), заради поєдинку з Ерролом Спенсом (24-0, 21 КО).

Повне відео бою:

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини