“Влада має пам’ятати, що ніколи не можна йти проти волі свого народу” – Зеленський у День Гідності та свободи

412

Президент України Володимир Зеленський звернувся до співгромадян із нагоди Дня Гідності та свободи.

“Особливий день, пов’язаний з початком двох революцій. І вони, і студентська Революція на граніті, тридцятиліття якої відзначалося 2 жовтня, доводять одну істину: у визначальні часи історії головне та вирішальне слово завжди буде не за політиками, а за українським народом”, – йдеться у зверненні, текст якого поширила прес-служба президента.

Зеленський наголосив, що досягненням революцій стала нова свідомість і громадян, і влади.

“Кожен громадянин знає: фраза «Від мене нічого не залежить» – це міф. Разом ми можемо все. А кожна влада в Україні матиме щонайменше три символи, три нагадування про те, що ніколи не можна йти проти волі свого народу. Бо ми не будемо мовчати, нас неможливо залякати або зламати. Українці готові боротися за правду і справедливість – навіть ціною власного життя”, – наголошується у зверненні.

Зеленський також переконаний, що уроком для українців може стати такий висновок: “для людей революція – шлях до бажаних змін. Для політиків – шлях до бажаних крісел”.

“Тож разом з вами, не слухаючи старих політиків, ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю”, – наголошується у зверненні.