«Він прозрів і вирішив просити вибачення в України». Гордон анонсував інтерв’ю з одіозним російським актором Олексієм Паніним

1091

Головний редактор інтернет-видання Гордон Олеся Бацман анонсувала вихід інтерв’ю засновника інтернет-видання Дмитра Гордона з російським актором Олексієм Паніним.
Про це вона написала на своїй сторінці в Fаcebook, – пише НВ.

«Дам невеликий спойлер. Коли вийде інтерв’ю з Олексієм Паніним, це буде величезний удар по соловйовсько-киселівській системі пропаганди. Виявляється, від цієї руськомирської бацили можна вилікуватися! Панін дуже відверто розповідає, як відбулося його прозріння і як він прийшов до того, що потрібно просити вибачення в України. Насмілюся припустити, що це інтерв’ю подивляться мільйони людей, в тому числі обдовбані пропагандою росіяни, і деякі сповіді Паніна точно змусять задуматися», – написала Бацман.

Інтерв'ю з Олексієм Паніним

Дружина Дмитра Гордона також розкритикувала журналістів Аркадія Бабченко і Айдера Муждабаева, які засудили Гордона за інтерв’ю з російським актором.

«Бабченко детально описав в своєму обуреному пості, як Панін в 2015 році підтримував анексію Криму і погрожував Порошенко, але чомусь не згадав, що останнім часом Панін став робити критичні заяви на адресу Кремля. А тепер, власне, те, для чого я написала цей пост. Друзі Аркадій і Айдер дуже старалися, складали букви в слова, намагалися достукатися до ваших сердець, брехали, маніпулювали і хайпували на популярних іменах – давайте їм допоможемо. Будьте щедрими і підтримайте патріотичну незалежну українську «журналістику без посередників», – написала Бацман.

Два друга-журналиста из России Айдер и Аркадий решили научить нас профессиональной журналистике и как надо Украину…

Gepostet von Alesia Batsman am Sonntag, 16. Februar 2020

Раніше актор Олексій Панін виступав на підтримку анексії Криму. У січні 2015 року стало відомо, що Служба безпеки України відкрила щодо Паніна кримінальне провадження за публічні заклики до вчинення дій, спрямованих на зміну території або державного кордону України. У січні 2020 року Панін в Instagram вибачився перед українцями за розв’язану Росією війну. При цьому актор внесений в базу Миротворець за «посягання на територіальну цілісність України. Свідоме порушення Державного кордону України в АР Крим.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини