Війна Росії в Україні загрожує перейти у нову небезпечну фазу після вибухів у невизнаному Придністров’ї

1528

Серія загадкових вибухів у невизнаній Придністровській Молдавській Республіці посилила загрозу поширення війни Росії в Україні на нову територію з непередбачуваними наслідками.

Вибухи у Придністров’ї знищили радіоантени на ділянці, де розташовувався російський гарнізон, уздовж кордону з Україною. Сепаратистська влада поклала відповідальність за інциденти на українських диверсантів, у той час як офіційний Київ заявив, що атаки були здійснені Росією, щоб  надати привід для введення російських військ, як це було на Донбасі. Про це повідомляє The Guardian, – пише ТСН.

Цим твердженням надали більшої ваги, коли у вівторок жителі невизнаного Придністров’я отримали фальшиві SMS-повідомлення з попередженням про напад України. Президент Молдови Майя Санду скликала екстрене засідання своєї ради безпеки та заявила, що у Придністров’ї діють сили, “зацікавлені у дестабілізації регіону”.

Вступ Росії в Придністров’я створить неминучу загрозу суверенітету Молдови, країни з населенням 2,6 мільйона людей, яка, як і Україна, виявляє зростаючий інтерес до вступу до НАТО.

Це також загрожуватиме Одесі, українському портовому місту, розташованому на узбережжі Чорного моря між Молдовою та окупованим Росією Херсоном.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини