Вєрка Сердючка виступила на російському фестивалі “Нова хвиля”: відеофакт

1014
Сердючка

Український співак Андрій Данилко, який виступає під сценічним ім’ям Вєрка Сердючка, поїхав до Сочі. Там артист виступив на зірковій вечірці фестивалю “Нова хвиля”.

Розповідає 24 канал

4 вересня Вєрка Сердючка стала спеціально запрошеним гостем на щорічному фестивалі “Нова хвиля”. У 2018 році захід проводять у Сочі. Та на сцену музичної події артист не вийшов, зате відіграв міні-концерт на зірковій вечірці після шоу.

На кадрах, опублікованих співаком Сергієм Лазаревим, видно, що під запальні пісні Вєрки Сердючки танцюють російські артисти та Ані Лорак. Дотримуючись дрес-коду, всі знаменитості були вбрані в білий одяг. Водночас Андрій Данилко прийшов на вечірку в національному українському вбранні.

“Сьогодні пройшов концерт відкриття “Нової хвилі” 2018. А слідом відгриміло аfterparty відкриття. White party. Dress code: білі костюми. Було дуже красиво і весело. Спеціальний гість – Вєрка Сердючка. Ми всі дуже давно не бачили Андрія Данилка і він, звичайно, запалив. Нас з Кароліною Вєрка Сердючка і її мама витягли на сцену і ми відірвалися на повну. Прошу зауважити, що ми абсолютно тверезі. Ми просто дуже раді були бачити свого друга Андрія Данилка і всіляко його підтримували. Вєрко, з поверненням”, – написав Сергій Лазарев.

Сегодня прошел концерт открытия Новой волны 2018. А следом отгремело Afterparty Открытия!! White party! Dress code: белые костюмы! Было очень красиво и весело! Специальный гость Верка Сердючка! Мы все очень давно не видели Андрея Данилко и он конечно зажег! Нас с Каролиной @anilorak Верка Сердючка и ее мама вытащили на сцену и мы оторвались по-полной! Прошу заметить (!!!!!), что мы Абсолютно трезвы ( тем более , что на нас смотрит из первого ряда Светлана Владимировна Медведева) , Мы просто очень рады были видеть своего друга Андрея Данилко и всячески его поддерживали!! Верка, с Возвращением!)) #Дружба #АниЛорак #СергейЛазарев #АндрейДанилко #ВеркаСердючка #НоваяВолна #дружбанародов #afterparty спасибо за видео Андрею Разыграеву @razygraev

A post shared by Sergey Lazarev (@lazarevsergey) on

Окрім цього, на відкритті “Нової хвилі” був присутній Філіп Кіркоров. Артист оголосив тост за Андрія Данилка та, за інформацією ЗМІ, у дуеті заспівав одну зі своїх пісень.

Особый статус вчерашнему торжественному открытию «НОВОЙ ВОЛНЫ» 2018 @newwave_official и «white party” по этому поводу, организованный одним из лучших спецов по этому поводу @valera_atlant – придало присутствие супруги Премьер-Министра России -СВЕТЛАНЫ ВЛАДИМИРОВНЫ МЕДВЕДЕВОЙ!! И конечно приятным сюрпризом выступление на вечеринке в честь открытия фестиваля «НОВАЯ ВОЛНА» 2018 @newwave_official – нашей супер гостьи из УКРАИНЫ -ВЕРКИ СЕРДЮЧКИ! Мои дети были счастливы! Особенно получив в подарок от организаторов фестиваля белоснежного огромного медведя !!! Встреча с любимыми @anilorak @lazarevsergey @doredos_official @jasmin и многими другими…. И это только начало! Сколько ещё впереди интересного нас ждёт ( я уже не говорю про нашу с @nikolaibaskov премьеру «Ibiza”🕺🏻🕺 -8 сентября, в День Премьер на «НОВОЙ ВОЛНЕ» и конечно Поемьеры Клипа «IBIZA”в Youtube и не только)❗️❗️❗️❗️❗️ #сочи #новаяволна #доредос #филиппкиркоров #светланамедведева #друзья #белаяволна Look by @dsquared2 @louisvuitton snicker

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини