Поблизу Львова боєць-розвідник після війни вирощує троянди

1201

Андрій Дробіт перетворився з розвідника у садівники після повернення із АТО. Разом із дружиною ветеран вирощує особливі ірландські троянди. Шість тисяч еустом розквітають у с. Вислобоки поблизу Львова, а у мріях бійця – справжній квітковий магазин.

«Вмикаємо музичний центр, робимо таку ауру класну. Ходимо – слухаємо, весело і цікаво, а також квітам прикольно – слухають і краще ростуть», – сміється боєць Андрій Дробіт.

Під музику в теплі і затишку розквітають сімейні еустоми або ж лізіантуси. Вирощуванням ірландської троянди боєць Андрій Дробіт зайнявся із дружиною. На пустирі поблизу дому облаштував теплицю із крапельним поливом. Спершу думав про полуниці, але потім зацікавився екзотичною квіткою. Закупив партію саджанців, які тепер сім’я доглядає наче своїх улюбленців.

«Вони насправді тільки починають розквітати. Ні троянда, ні жодна квітка з ними не зрівняється. Люди, було, йшли й питали, чи будемо садити квіти. Спочатку думали, що будемо вирощувати полуницю. Так декілька людей нас запитали про квіти. От ми собі й справді задумалися: а чому би дійсно не посадити квіти», – розповів Андрій Дробіт.

У 2015 році Андрій пробирався тилами ворога на сході країни. Певно, там набрався терпіння та вміння помічати найменші деталі. Сьогодні досвід розвідника потрібний, аби орієнтуватись у квітковому різноманітті.

«Коли ти вже на «нулю», ти бачиш противника метрів за 100-200, але ти його обходиш, залишаєш приблизно за 40 км. Бувало були під самим російським кордоном», – пригадує боєць-розвідник Андрій Дробіт.

Андрій надихнувся історіями успіху побратимів по зброї. Каже, хоча квіточки ще не окупили витрат, спробувати власний бізнес таки варто.

«Коли збирають атовців і вони показують, як досягли успіху, то в тебе теж відкладається в голові. Я теж хочу спробувати. Адже ці хлопці, які почали бізнес, надихають дуже сильно, серйозна мотивація. Ти думаєш: я ж не сам», – ділиться враженнями Андрій Дробіт.

Зараз подружжя вирощує кілька тисяч троянд. Дружина бійця жартує, що Андрій щодня засипає її квітами. У сімейному бізнесі жінка займається оформленням святкових букетів.

«Квіти вирощувати набагато краще, ніж поратися на городі. Напевно, кожна жінка мріє, щоб її кімната була заставлена квітами. У мене останніх декілька днів воно так і є», – розповіла дружина бійця Альона Дробіт.

Та в теплиці дозрівають не лише троянди. Поряд із кольоровою плантацією із шести барв лізіантуса – всі родичі гарбузові.

«Росте в нас тут лимон, малина, пахнюча штучка називається лаванда, перець гігант – я не знаю, чому він такий виріс. Помідори. А ще маємо кавун. Він вже скоро буде», – розповідає про «мешканців» теплиці Андрій Дробіт.

Постійного місця збуту вирощених рослин у сім’ї поки що немає. Букети реалізовують власними силами. Люди купують ірландські троянди на подарунок через знайомих та Facebook. Родина хоче розвивати квітковий бізнес, а у мріях – власний магазин.

Джерело: Zaxid.net

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини