Відео, як українці співають “Ой у лузі червона калина” в метро Нью-Йорка, підкорило мережу

1377

В найбільшому місті США – Нью-йорку напередодні Дня Незалежності в метрополітені залунала українська “Ой у лузі червона калина”. Її виконала Національна заслужена академічна капела України “Думка”.

Імпровізований виступ пройшов ще 23 серпня на честь Дня прапора України, але відео поширили в мережі зовсім нещодавно, пише OBOZREVATEL.

На кадрах можна помітити, що хор “Думка” в повному складі професійно виконав українську композицію, під час руху метро. У вагоні було кілька людей, які не співали, – найімовірніше, простих пасажирів.

Відео, як українці співають ''Ой у лузі червона калина'' в метро Нью-Йорка, підкорило мережу

Музиканти виконали повну версію пісні, іноді підглядаючи в ноти. Можливо, українці поверталися з репетиції або концерту.

Українським інтернет-користувачам дуже сподобався виступ вокалістів а капела, тому вони залишили свої враження під дописом з відео у Facebook франківської музикантки Ірини Харевич.

“Дуже гарно. Дякуєм вам за такий чудовий спів”, “Молодці! Любимо вас і сумуємо! Удачі в усіх задумах”, “Приємно бачити своїх”, “Хай живе і процвітає наша Україна”, – йдеться в коментаряхВідео, як українці співають ''Ой у лузі червона калина'' в метро Нью-Йорка, підкорило мережуВідео, як українці співають ''Ой у лузі червона калина'' в метро Нью-Йорка, підкорило мережу

 

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини