“Віддала всі сили”: українка Білодід, що виборола медаль на Олімпіаді

1067

У перший змагальний день Олімпійських ігор у Токіо Дар’я Білодід здобула історичну нагороду для всього українського жіночого дзюдо.

Бронзова медаль Білодід стала першою в історії України для жіночого дзюдо. Спортсменка після фінальної сутички поділилася своїми емоціями і зізналася, що стати призеркою було дуже важко, передає УП.

За її словами, хоч два роки тому тому вона і виграла в Японії чемпіонат світу, але Олімпійські змагання – це зовсім інший досвід.

Пряма мова Дар’ї Білодід: “Я віддала всі сили, які тільки залишилися, адже останню сутичку проводила на голден скор (у додатковий час – УП), це неймовірно важко і виснажливо.

Для мене важливо налаштуватися, адже після бою, який я програла, настрій був на нулі. Дуже допомогла мама, яка є і моєю тренеркою, налаштовувала мене, знайшла потрібні слова. Відчувала і підтримку наших на арені. Вдячна президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці, який під час зустрічі в олімпійському селищі, поділився зі мною своїм змагальним досвідом. Коли така людина підтримує, це важливо і цінно”.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини