Від таких перемог мільйони людей вити хочуть!” Гончаренко розкритикував “досягнення” Зеленського

259

Народний депутат від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко записав відеозвернення у відповідь на відео Володимира Зеленського, у якому він розповідає про досягнення тижня.

Як зазначає нардеп, все, що перерахував Зеленський, не можна назвати досягненнями. Зокрема, він згадав, що повернення українських кораблів, яке президент зазначив як успіх, мало відбутися за рішенням морського трибуналу, як і повернення моряків, – пише obozrevatel.

“Що ми маємо? Повернули кораблі. Він (Зеленський – ред.) закликає нас радіти, але мовчить про морський трибунал, рішенням якого Росію зобов’язали повернути і кораблі, і моряків, і чиє рішення Росія не виконує. І про те, що вона над ним знущається і над нами всіма, знімаючи навіть унітази, про це він якось промовчав. Каже, все поверне Росія. Якщо так легко вдається все повернути, так поверни нам Крим! Унітазами нехай подавляться, а ось Крим бі не завадило повернути”, – сказав Гончаренко.

Також він згадав про те, що бюджет, яким “похвалився” президент, не містить обіцяних надбавок вчителям.

“Виявляється, що хороший бюджет той, який ухвалили за два дні? А я думав той, який дає людям нормальні умови для життя. Де зарплати вчителям, які ти обіцяв? 4 тисячі доларів, забули? Ти ж людям взагалі нічого не підняв! Інфляція піднялася, заморозилася мінімальна пенсія. Бюджет злиднів! Обіцяв “кінець епохи бідності”, а насправді отримуємо епоху убогості завдяки тобі, Володю”, – сказав парламентар.

Він нагадав, що Зеленський обіцяв, що нардеп-ґвалтівник Іванісов складе мандат, проте замість цього його просто виключили з фракції. За його словами, така ж ситуація і з Богданом Яременком, який продовжує очолювати Комітет з міжнародних справ.

Також він зазначив, що Зеленський промовчав про корупцію всередині фракції “Слуга народу”.

“Ми бачимо, чиї ви “слуги”. Хто носить по 5 тисяч доларів у конвертах зарплати – тих ви і слуги!” – обурюється Гончаренко.

Крім того, він зазначив, що “нормандську зустріч” також не можна називати досягненням, оскільки заради неї довелося погодитися на “формулу Штайнмаєра”, яка фактично є формулою Путіна.

“Якщо пройтися по всіх “досягненнях”, які ти озвучив, то продовжує висіти корупційна правка, завдяки якій державний бюджет втратив мільярди на ринку тютюнових виробів, продовжує очолювати Комітет з міжнародних справ Богдан Яременко і багато іншого. Непереконливі, Володю, підсумки. І не вдасться тобі просто так розповідати, що тобі подобається, а доведеться говорити правду.

Ти сказав про ринок землі? З чого радіти? Що ми продамо землю олігархам? Ти говориш, що іноземних там не буде. А чий тоді Коломойський олігарх? У нього ж три паспорти! Таке щастя, щоб продати олігархам швидше за безцінь українську землю – це справді перемога. Тільки від таких перемог мільйони людей вити хочуть!” – підсумував Гончаренко.