«Від*біться від спортсменів за особисті відносини!»: львівський каратист став на захист Магучіх, яка на Олімпіаді обнімалася з росіянкою

2364

Бронзовий призер Олімпіади в Токіо, каратист Станіслав Горуна став на захист української легкоатлетки Ярослави Магучіх, яка сфотографувалася з росіянкою.

Львів’янин переконаний – спорт поза політикою.

Про це він написав у Facebook, – повідомляє Неймовірна Україна.

Горуна закликав українців відчепитися від Магучіх і не шукати зради у її фото із росіянкою Марією Ласіцкене.

Нагадаємо, як з’ясувалося після публікації скандальної світлини, легкоатлетка Ярослава Магучіх є молодшим лейтенантом ЗСУ, а Ласіцкене була довіреною особою Володимира Путіна.

“Спорт, мать вашу, поза політикою!!!

Спорт це вид діяльності. Для більшості спортсменів національної збірної України це професія і справа життя.

Відчепіться від спортсменів з вашою ****ною політикою.

Спорстмен займається своїм ремеслом. Фотографія на п’єдесталі з суперником або другом це його частина.

П’єдестал це унікальне та виключне місце поваги, яке зводить разом лиш на момент кількох успішних атлетів завдяки їхній роботі над собою і результативним виступам. Не більше не менше. Нема «зради» у фото Магучіх з Ласіцкене.

Інколи в цей короткий момент через визнання одне одного як рівних, зароджується міцна дружба або просто хороші відносини. Нема зради у привітаннях Нікольченко і Вєрняєва своїх опонентів по спорту.

Їх звів спорт, життя. Люди потоваришували через конкуренцію і однаково важку роботу над собою, через повагу до праці один одного.

Яке це має відношення до міжнародної політики?

Грузіть спортсмена за його політичні прояви, але від**іться від спортсменів за особисті відносини, які сформувались на підставі далеких від політики речей.
Олімпіада це квінтесенція спорту!

Олімпіада це про дружбу, об’єднання і повагу незалежно ні від чого. Олімпіада доводить всім однозначно, що спорт поза політикою!! В Олімпіаді немає політики! Є спортивний дух і здорова конкуренція! Трохи ще бізнесу

У ваших негативно критикуючих коментарях набагато більше зради. Замість залишити фотографію лише фотографією, саме ви даєте видуманій «зраді» реальне життя, коментуючи.

Якщо спорт – це політика, то і освіта – політика, інженерія – політика, медицина – політика, мистецтво – політика. Все наше життя, з таким підходом, це політика. Ідіотська підміна понять. Залишіть політику державним діячам, і не вплітайте політику в усе підряд.”

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини