Вибухова поїздка: Тарнавський показав, як Сили оборони нищать ворожі квадроцикли

280

Під час наступу окупанти переміщують особовий склад зокрема й квадроциклами. Проте українських військових це категорично не влаштовує: протягом минулого тижня воїни знищили 10 ворожих квадроциклів.

На Запорізькому напрямку росіяни намагаються проводити наступальні дії. Окрім бронетехніки, для переміщення малих піхотних груп окупанти також використовують квадроцикли, – пише 24 канал.

Як Сили оборони ліквідовують окупантів завдяки БпЛА

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський опублікував відео ліквідації одного з ворожих квадроциклів. Росіяни намагалися провести заміну особового складу, проте їм “завадив” український безпілотник, який вчасно пролітав над ними з боєприпасами.

На відео – припинена спроба заміни особового складу росіян із використанням квадроцикла. Транспортний засіб був знищений скидами з БпЛА. Дякую за влучність воїнам 1 окремої танкової Сіверської бригади! – написав Тарнавський.

Він також підкреслив, що хоч погода й дозволяє ворогу пересуватися на квадроциклах, Сили оборони такого точно не допустять.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини