Верещук закликала мешканців Херсона евакуюватися

310

Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням в інші регіони.

Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликає жителів Херсона евакуюватися на зимовий період у безпечніші регіони країни. Про це в понеділок, 21 листопада, йдеться в її Telegram-повідомленні, передає Кореспондент.net.

“Уряд пропонує безкоштовну евакуацію до Кривого Рогу, Миколаєва та Одеси, з можливим подальшим переміщенням до Кіровоградської, Хмельницької області чи західних регіонів України”, – написала вона.

Чиновниця зазначила, що насамперед її заклик стосується жінок з дітьми, літніх людей, хворих та представників маломобільних груп.

“Переселенців забезпечать безкоштовним проживанням у притулках, гуманітарною допомогою, харчуванням, медичною підтримкою. Також буде надано допомогу в оформленні довідки внутрішньо переміщеній особі та грошовій допомозі від держави та міжнародних організацій”, – додала Верещук.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини