Великі компанії в Україні відмовляються співпрацювати з блогерами, які влаштували вечірку у Львові

5863

Відомий у Львові громадський діяч та блогер Андрій Смолій закликав крупні компанії в Україні, яких рекламував блогер Олександр Заліско та його друзі, які влаштували “голодну” тусу у Будинку вчених. 

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.Львів.

“Так звані “інстаграм-блогери” влаштували святкування на кістках померлих від Голодомору. У день, коли вся країна згадувала найстрашніший злочин проти України,  – “блогєр” Олександр Заліско влаштував собі ДН просто в Будинку вчених у Львові. Ведучим був Володимир Остапчук (всі ви знаєте такого), який цинічно московською мовою підписав фото “Блогєрская галодная туса”. Ні… так далі бути не має. Ці особи мають платити за свої вчинки і платити найдорожчим в їхньому житті (на жаль це так) – грішми. Десятки українських та міжнародних компаній платять тисячі доларів цим блогерам за рекламу”,  – написав Андрій Смолій.

Він закликав компанії, серед яких NIVEA, Flint, PepsiCo Ukraine, LOVARE, Нова пошта, Bourjois Україна, StudioGlass – Львівська Фабрика Дзеркал, Phillips, METRO UA, Kyivstar, Tefal, ROZETKA, Nutella, JYSK Ukraine, McDonald’s, “Фокстрот”, Лінія магазинів EVA тощо відмовитися від співпраці з Заліском та його друзями-блогерами, які були на вечірці.

“Думаю, співпраця з цими особами, які влаштовують “голодну тусу”, має бути припинена і негайно. Це вже не питання законів чи правил. Це питання найбільшого морального падіння та банальної безмізкості осіб, які собі таке додволяють”, – резюмував Смолій.

Однією із перших на заклик відреагувала компанія METRO UA:

“Ми в METRO Україна щиро розділяємо біль українського народу та з великою повагою ставимось до пам’яті жертв Голодомору. Саме тому, компанія METRO Україна вважає неприйнятним для себе продовжувати співпрацю з блогерами Олександром Заліском, Олександрою Пустовіт, Наталією Литвин, Олександром Куровським, Дариною Запісочною, Тетяною Самбурською та ведучим Володимиром Остапчуком, поведінка та дії яких демонструють зневагу до трагічних подій української історії. На жаль, ми не можемо нести відповідальність за вчинки окремих осіб, однак при підготовці майбутніх інтеграцій з блогерами та іншими публічними особами ми будемо більш ретельно підходити до вибору партнерів”, – написали представники компанії.

Великі компанії відмовяються від співпраці з богерами, які влаштували вечірку у Львові

Компанія “Нова пошта”, своєю чергою заявила, що у них наразі немає діючих контрактів з цими блогерами, але, з огляду на ситуацію, в майбутньому їх теж не буде.

Великі компанії відмовяються від співпраці з богерами, які влаштували вечірку у Львові

Нагадаємо,  блогер з Чернівців Олександр Заліско влаштував вечірку на честь свого дня народження у Будинку вчених у День пам’яті жертв голодоморів, чим викликав неабиякий резонанс. За оренду залу на 40 осіб та гонорар ведучому Володимиру Остапчуку він заплатив чималу суму.  Окрім того, за порушення карантину міська комісія ТЕБ і НС припинила роботу Будинку вчених.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини