Вчений, колектор, вантажник: ким працювали українські зірки до того, як стали знаменитими

1167

Більшість українських зірок, до того, як стали популярними – займалися зовсім не музикою чи шоу-бізнесом. Майбутнім селебриті доводилося зводити кінці з кінцями і пройти тернистий шлях, перш ніж здобути славу.

Вони працювали на благо держави, грузили товари й навіть підробляли колекторами. Редакція розповідає про нетипові професії знаменитостей, коли вони ще не були відомими, – пише OBOZREVATEL .

  • Потап – тренер із плавання

Потап працював тренером

Репер Потап з дитинства активно займався плаванням, а потім водним поло й отримав звання майстра спорту. Після університету він працював тренером і паралельно писав пісні. В соцмережах співак нагадав, що був чемпіоном України у команді “Динамо Київ” по водному поло.

  • Монатік – адміністратор у студії

Монатік працював в студії танців.

В рамках проєкту “Viva! Вечір з зіркою” Монатік згадав, що був керуючим у студії танців у Києві. “Я був дуже амбітним хлопцем, який працює адміністратором, і дуже хотів потрапити у балет”, – сказав артист. З дитинства він займався брейк-дансом, а потім танцював в колективі Наталії Могилевської.

  • Юлія Саніна – журналіст

Юлія Саніна працювала журналісткоюФронтвуменка гурту The Hardkiss Юлія Саніна завжди гарно співала, але вирішила зв’язати своє життя з журналістикою. Ще в університеті вона пробувала себе в професії інтерв’юера і запросила на розмову рокера, який потім став її чоловіком. Про це зірка згадала в шоу “Екзамен”.

  • Сергій Бабкін – різноробочий

Сергій Бабкін працював різноробочим.

За своє життя Сергій Бабкін встиг спробувати себе в різних професіях. Про це він часто згадує в інтерв’ю та у своїх соцмережах. До того як стати улюбленцем публіки, Бабкін працював вантажником і вичищав приміщення від непотрібного мотлоху, потім фасував макарони і продавав хлібобулочні вироби біля метро. Однак з дитинства його головним хобі була музика.

  • alyona alyona – колектор

Альона Альона працювала колекторомРеперка alyona alyona розповіла в інтерв’ю, що працювала телефонним колектором. Вона мотивувала людей, їх друзів і родичів погасити борг. Під час дзвінків артистка представлялася співрозмовникам вигаданими іменами. Виконавиця наголосила, що після цього досвіду не погоджується рекламувати послуги кредитування.

  • Віктор Бронюк – чиновник

Віктор Бронюк працював у міській раді

Співак Віктор Бронюк закінчив історичний факультет Вінницького державного університету. А під час Помаранчевої революції захотів працювати на благо держави. Міський голова Вінниці запропонував йому стати головним спеціалістом відділу культури. Лідер гурту “ТІК” в дитинстві хотів бути художником, але зв’язав своє життя з музикою.

  • Ігор Кондратюк – науковець

Ігор Кондратюк є науковцем

Популярний телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк став фахівцем з оптики. На рахунку у нього чимало наукових статей. У 1996 році шоумен захистив кандидатську дисертацію. Знаменитість і зараз є співробітником відділу молекулярної біофізики.

Додавайте "Україна Неймовірна" у свої джерела Google Новини